Strona główna » Aktualności

Aktualności15
maj'09
Wyprawa nad Morze Żółte

Morze Żółte nad Groduskiem
fot. Wacław Malicki

Wacław z Sulejówka (MT 085), wraz z kolegą Adasiem, to kolejni motocykliści, którzy udowodnili, że aby poczuć klimat prawdziwej turystyki, wcale nie trzeba wybierać się w daleką wyprawę. Zdjęcie obok jest dowodem moich słów...

Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z majowej "rzepakowej podróży"

RELACJA


Pozdrawiamy...

14
maj'09
Varadero -otwarcie sezonu

Tatry słowackie
fot. Wacław Malicki

Otwarcie sezonu Varadero w telegraficznym skrócie:  impreza odbyła się w dniach 23 do 26 kwiecień 2009, piątek Pieniny 260 km i spływ Dunajcem 18 km, sobota wycieczka dookoła Tatr polskich i słowackich 220 km.

     Są to trasy znane wielu motocyklistom, widać to po ilości mijanych maszyn. Polecam spływ Dunajcem, najlepiej gdy jest wysoki poziom wody, tzn. wczesną wiosną. Objeżdżając Tatry dostrzegamy piękne widoki zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie. Tylko drogi na Słowacji bardziej gładkie i lepiej utrzymane od polskich. Niestety wczesną wiosną, na asfalcie pozostaje po zimie mnóstwo drobnych kamyczków.

 GALERIA

Pozdrawiam i zapraszam do galerii zdjęć.
Wacław (MT 085)

10
maj'09
Debiut i premiera w jednym...

Sahara
fot. Rafał Zawierucha (MT 147)

Wreszcie jest !

Pierwsza relacja z tegorocznej wyprawy opublikowana na nowej stronie. Jakby tego było mało, relację nadesłał przyjaciel z turystycznego szlaku, który nie tak dawno dokonał rejestracji na naszym portalu.

Rafał / Rafaelo (MT147), zadebiutował bardzo mocnym akcentem, bo wyprawa do Dakaru w Senegalu, to przecież nie jazda "w koło komina".


RELACJA 


Wspólnie z Rafałem w wyprawie brało udział jeszcze dwóch motocyklistów, których także bardzo gorąco pozdrawiamy.

 

Rafaelo -tak trzymać!

09
maj'09
Motocyklem dookoła Polski

Zrealizować pomysł...
Paweł Kubiś (MT 054)

W oczekiwaniu na pierwszą relację z tegorocznego sezonu, oraz w ramach odetchnięcia od dalekiej turystyki jaka zagościła na naszym portalu za sprawą relacji Romka, Jakuba i Kodi-ego, zapraszam na krajowe szlaki.

W czerwcu ubiegłego roku, Paweł z Wronek (MT 054), wyruszył na wyprawę dookoła Polski:


RELACJA


Któż z nas nie miał planu objechać dookoła naszego pięknego kraju?

Paweł ten plan zrealizował...

 Pozdrawiamy Kasię i Pawła!

03
maj'09
IRAN 2008 -relacja z wyprawy

Moto-Turyści w Iranie
fot. Kodi (MT 061)

To już ostatni premierowy materiał z roku ubiegłego, który ma nas rozgrzać i zachęcić do podejmowania turystycznych wyzwań w sezonie 2009.

Zapraszam do obejrzenia pięknych zdjęć i przeczytania wspomnień z wyprawy do Iranu, spisanych w formie relacji przez Kodi-ego (MT 061):


RELACJA


Dziękujemy KODI-emu & OKP-owi, którzy kolejny raz odsłonili nam piękno Bliskiego Wschodu (2007 -Jordania, 2008 -Iran).


Oj, powiało nam na portalu światową turystyką! Zachęcam jednak wszystkich do nadsyłania zdjęć i relacji z krajowych i europejskich wypraw. Proszę także o nadsyłania krótkich meldunków z trasy (w tym także z motocyklowych imprez), które będą zamieszczane w ramach bieżących aktualności. Zapraszam raz jeszcze do odwiedzenia działu z informacjami na temat publikacji materiałów.
ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp