Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «12...129130131132133134»
27
kwi'09
Wędrówka po Azji z Romkiem K.

Azja
fot. Romek Kępiński

Podczas oczekiwania na pierwsze tegoroczne relacje z wypraw, Romek (MT 075) podesłał nam na rozgrzewkę trochę wspomnień z minionego sezonu. Słowo "rozgrzewka" jest tu jak najbardziej na miejscu, bowiem autorowi wyprawy dane było przemierzać step w temp. 45°C

Dzisiaj pierwsza część wyprawy pt. PAMIR 2008,


Relacja -cz.1

plik PDF 2,9 MB


Może w świetle powyższego komentarza, pozdrawiamy Romka chłodnym wiosennym wiaterkiem. Cieszymy się, że znów aktywnie podróżujesz na na naszym portalu!

24
kwi'09
Bliski Wschód raz jeszcze...

PETRA
fot. Artur / KODI (MT 061)

Poznajecie tych dwóch Turystów na zdjęciu?

To oczywiście Kodi (MT 061), który po rocznej przerwie zdecydował się na kontynuowanie portalowej przygody, oraz OKP (MT 107), który w tej chwili wspólnie z Rafaelo (MT 147) , powraca z bardzo dalekiej podróży...


Zdjęcie pochodzi z wyprawy na Bliski Wschód w roku 2007. Dwa lata temu wyprawa ta była publikowana na portalu, a obecnie jej opis znajdziecie na 14-u stronach magazynu "Motovoyager" (wydanie IV-V).

Zapraszam do przeczytania relacji z tej niesamowitej podróży, która otrzymała na naszym portalu tytuł WYPRAWY ROKU 2007:


- wyprawa 13/2007/Wojaże (autor OKP)


- wyprawa 14/2007/Wojaże (autor KODI)


Kodi-ego witamy ponownie w naszych szeregach, a Heniowi i Rafałowi życzymy bezpiecznego powrotu do domu.

Czekamy na Wasze kolejne relacje z turystycznych szlaków...

23
kwi'09
Podróż Jakuba -część 2 z 3

Hiszpania...
fot. Jakub Karolczak

Wszystkich, którzy przeczytali pierwszą część relacji Jakuba z wyprawy do Hiszpanii i Portugalii, chyba zbytnio nie trzeba zachęcać do otwarcia i przeczytania dalszej części, bardzo ciekawie opisanych wspomnień z turystycznego szlaku. Tych, którzy nie odrobili zadania i nie przeczytali "lektury obowiązkowej" na naszym portalu, zobowiązuje do nadrobienia zaległości.

Zapraszam na drugą część relacji "o tym, jak 1 człowiek, na dwóch kołach, zwiedził 9 krajów w 29 dni, przejeżdżając 10 tys. kilometrów.


RELACJA -część 2


Jakubowi raz jeszcze dziękuję, a Was wszystkich zapraszam

za tydzień na ostatnią 3 część relacji.

16
kwi'09
Hiszpania & Portugalia -wyprawa Jakuba
News
Na szlaku...
fot. Jakub Karolczak

O tym jak
1 człowiek
na
2 kołach
zwiedził
9 krajów
w
29 dni
przejeżdżając
10 000 kilometrów,

czyli relacja z podróży
Jakuba Karolczaka


RELACJA -część 1
 

Relacja została w całości przygotowana przez uczestnika wyprawy, dlatego tym razem nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich do bardzo ciekawej lektury. Kolejne dwie części opowieści Jakuba z podróży do Hiszpanii i Portugalii, już w najbliższe dwa czwartki. Wierzcie mi, że taka lektura potrafi doskonale naładować nasze turystyczne akumulatory, na kolejne weekendy. Oby więcej takich tekstów było publikowanych na naszym portalu...

 

Jakubie, dziękujemy za bezinteresowne podzielenie się z nami, wspomnieniami z ubiegłorocznej wyprawy. Zachęcamy do rozważenia ewentualnej rejestracji na naszym portalu i poprzez aktywność, propagowania turystyki motocyklowej.

13
kwi'09
Moto-Turysta Roku 2009 -nowe zasady
W poprzednich pięciu latach, o przyznaniu tytułu "Moto-Turysty Roku", decydowały punkty zbierane przez każdego Moto-Turystę, w trakcie trwania rankingowej rywalizacji. Punkty przyznawano za terminowo nadsyłane materiały z wypraw, oraz za przejechany dystans. Ponieważ punktacja nie zawsze była odzwierciedleniem turystycznego ducha na naszej stronie, a ponadto wielu podnosiło w dyskusjach argument, że jeździ sie dla przyjemności a nie dla zbierania punktów i dystansowego ścigania, postanowiłem zmienić regulamin rankingu.
Od sezonu 2009, tytuł "Moto-Turysty Roku", przyznawać będzie specjalnie powołane jury, zgodnie z nowym regulaminem...

Strony «12...129130131132133134»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp