Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «12...131132133134»
01
kwi'09
Nowy sezon, nowe zasady...
 
Najwyższy czas rozpocząć kolejny -szósty portalowy sezon, który trwać będzie od 01.04.2009 do 31.03.2010. Pięć lat wspólnego podróżowania za pośrednictwem naszego portalu, to już ładny kawałek motocyklowej historii. Dziękuję Wam wszystkim za dotychczasowe chwile spędzone w internetowym zakątku pod adresem www.moto-turysta.pl, oraz za uczestnictwo w pięciu  zlotowych spotkaniach. Chwile te były często bardzo podniosłe i czasem nawet wzruszające, jednak nie brakowało także momentów zniechęcenia… Jakie będą kolejne lata? Czas pokaże…
 
Zanim przejdę do omówienia nowych zasad obowiązujących od dnia dzisiejszego na naszym portalu, chciałbym w imieniu wszystkich Moto-Turystów, bardzo podziękować Michałowi z Ostrowa Wlkp. Michał pomaga nam od samego początku istnienia strony i poza sprawami technicznymi, coraz częściej podsuwa nam nowe pomysły.
DZIĘKUJEMY !
 
Zmiany dotychczasowych zasad obowiązujących na portalu, są bardzo daleko idące i polegają na… 
 
22
mar'09
Zatrzymane w kadrze 2008
Statuetki dla zwycięzców
Statuetki dla zwycięzców
fot. Paweł Nowicki

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu fotograficznego nie budzi żadnych wątpliwości, ponieważ wszyscy jurorzy jednogłośnie wskazali najlepsze zdjęcie. Wybór jurorów potwierdziła także konkursowa publiczność, która miała możliwość oddania swojego głosu na forum dyskusyjnym.

Tym bardziej miło mi jest ogłosić, że zwycięzcą konkursu "Zatrzymano w kadrze 2008", został:
 

 Tomasz Wawer z Warszawy

który przysłał zdjęcie wykonane podczas ubiegłorocznej wyprawy do Rumunii -kliknij tutaj, aby obejrzeć zwycięskie zdjęcia.


Dziękujemy sponsorom naszej rywalizacji oraz wszystkim, którzy nadesłali swoje zdjęcia -kliknij tutaj, aby obejrzeć wszystkie fotki


Teraz już czas wsiadać na maszyny i wypatrywać pięknych ujęć do kolejnej, czwartej już edycji konkursu fotograficznego...

02
mar'09
Witamy Moto-Turystę 147

rafaelo (Moto-Turysta 147)
fot. kolega MT 147

Witamy kolejnego Moto-Turystę, który zdecydował się zasilić nasze portalowe grono podróżników. Rafał, zwany "rafaelo" - to nie tylko miłośnik podróży, ale także wielbiciel marki BMW. Na stronie www.moto-turysta.pl, zaparkowały aż dwa motocykle tej marki: R1200GS & R1200C. Gdyby do tego doliczyć jeszcze F650GS, którym podróżuje żona Kasiula, to można już mówić o niezłej turystycznej gromadce mechanicznych koników.

 

rafaelo & Kasiula

Moto-Turysta nr 147


Przy okazji pozdrawiamy wszystkich motocyklistów ze Śląska !
Swoją drogą "rafaelo" kogoś mi przypomina...

28
lut'09
Witamy Basię & Motojasia z (M-T 146)

Moto-Turysta 146
fot. Jan Kania

Basia i Jan z Płocka, to kolejni miłośnicy podróży motocyklowych, którzy zdecydowali się zasilić portalowe grono Moto-Turystów. Cieszymy się, że za pośrednictwem strony moto-turysta.pl, możemy bliżej się poznać i dzielić wspomnieniami z turystycznych szlaków.

 

Motojaś i Basia z Płocka

Moto-Turysta nr 146


Motojaś turystyczne szlaki przemierza wspaniałą Yamahą Royal Star Venture, która dostojnie zaparkuje wśród pozostałych Krążowników Szos. 

Pozdrawiamy Basię i Motojasia - do zobaczenia na szlaku.

27
lut'09
Wyróżnienie publiczności

Statuetka - nagroda

Ostatni z jurorów dokonuje oceny zdjęć w ramach konkursu fotograficznego:

„Zatrzymane w kadrze”


Podobnie jak w poprzednich dwóch latach, zanim ujawnimy ostateczne rozstrzygnięcie, zapraszam do zabawy w typowanie swoich faworytów. Oto galeria, zawierająca konkursowe zdjęcia (jeszcze bez podania ich autorów): 

Galeria
 

Swoje typy proszę zgłaszać na forum dyskusyjnym:

Zagłosuj tutaj

 

Pozdrawiamy wszystkich autorów konkursowych zdjęć
i prosimy o jeszcze chwile cierpliwości.


Strony «12...131132133134»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp