Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «1234...131132»
06
pa
Pierwsze bałkańskie kilometry.

Chorwackie upały.
fot. Szubi / MT 168

Duch MotoTurysty jeszcze nie zginął, skoro słowo pisane trwa nadal na naszym portalu.

    Chorwacja to bardzo popularny kierunek wakacyjny Polaków i wydawać by się mogło, że niczym nas ten kraj nie zaskoczy. A jednak! Tak to już bywa, że najwięcej na temat atrakcyjności turystycznej wiedzą Ci, którzy nie byli w danym miejscu lub ich pobyt ograniczał się do atrakcji płynących z hotelowego baru i basenu. Szubi z Bożenką podczas tegorocznych wakacji zasmakowali bałkańskich klimatów i jest to miłość od pierwszego wejrzenia, która z pewnością będzie konsumowana przez kolejne lata.

 

Zapraszam do przeczytania relacji nadesłanej

przez MotoTurystę 168

i obejrzenia pięknych zdjęć w dwóch galeriach:

Relacja 01/2019 >

 

Przy okazji pozdrawiamy wszystkich, którzy w tej chwili są w trakcie pisania relacji z motocyklowych podróży minionego sezonu. Od kilku lat nie prowadzimy już rankingów na portalu i materiały do publikacji można nadsyłać nawet z rocznym opóźnieniem.

27
wrz
Nordkapp z Danielem Spaleniakiem?

Za nami Nordkapp
fot. Jacek, SET / MT 092

Kuba  MT 116,
Jacek MT 092,
Leon  MT 152,

i ich niezapomniana wyprawa na Nordkapp sprzed kilku lat.


PREMIERA FILMU

27.09.2019 / piątek
godz. 22.00

>link tutaj<
 

Wielu motocyklistów już było w tym miejscu, wielu wraca do niego jeszcze raz pomimo, że nie jest to obecnie najmodniejszy kierunek wśród turystów. Co takiego niezwykłego jest właśnie na tym końcu świata, że nazwa Nordkapp elektryzuje nas bez przerwy z taką samą mocą? Może odpowiedź na to pytanie znajdziecie w swojej głowie po obejrzeniu premiery filmu pt. "Podróż na Nordkapp". W szukaniu odpowiedzi pomoże Wam muzyka wybitnego polskiego artysty Daniela Spaleniaka, który w dorobku ma już cztery płyty.
Dzisiaj o godzinie 22.00 wystartuje premiera wspomnianego filmu na kanale MOTO-TURYSTA w serwisie YouTube.

Zapraszam do obejrzenia filmu w imieniu uczestników wyprawy na Nordkapp i swoim własnym.27
wrz
Przez Nordkapp do MotoTurysty.

Koniec Świata
fot. Kuba / MT 116

     Kuba i Marta jest razem z nami od wielu lat. Formalności regulaminowe związane z oficjalną rejestracją na portalu trwały jednak bardzo długo, bo od Końca Świata w 2011 roku, przez podróż na Nordkapp, aż po dzień dzisiejszy.


Witam oficjalnie w naszym gronie starych znajomych-  Kubę i Martę, od dziś MotoTurystów nr 116.

 

PS.

W kolejnej wiadomości zaprezentuję materiał, który pozwolił zakończyć oficjalny proces rejestracji.

30
sie
Jesteśmy z Romkiem.

     Kto trafia na naszą stronę zna z pewnością Romka z Warszawy (MotoTurystę 075), który od samego początku istnienia Portalu Miłośników Turystyki Motocyklowej, dostarcza nam wielu emocji i wrażeń za sprawą swoich niezwykłych podróży motocyklowych. Dobre pióro i przede wszystkim wspaniałe oko fotografa pozwalały nam przez wiele lat odkrywać miejsca, do których Romek dojechał na dwóch kołach. Były to odkrycia barwne, szczere, przepełnione życzliwością podróżnika, nie rzadko też zawierające lekcje historii polskiej.

Aktywność Romka została doceniona w sezonach 2005, 2006 przyznaniem tytuły MotoTurysty Roku, jednak w chwilach trudnych, a takie obecnie przeżywa Romek, szacunek to zdecydowanie za mało. 
      W Lipcu ubiegłego roku Romek miał ciężki wypadek i od tamtej chwili walczy o powrót do zdrowia. W tym czasie nie pracuje, a koszty utrzymania i rehabilitacji wciąż musi ponosić. Wobec zaistniałej sytuacji nie możemy przejść obojętnie niezależnie od tego czy Romek jest dla nas tylko internetowym znajomym, może kolegą, a może nawet przyjacielem. Podobna sytuacja może zdarzyć się każdemu z nas, a reguły życia są bezlitosne.

Pomóżmy Romkowi w trudnych chwilach i wesprzyjmy Jego powrót do zdrowia wpłatą w miesiącu wrześniu w ramach akcji pt.” Przybij piątkę z Romkiem” uruchomionej na stronie zrzutka.pl (kliknij na poniższy baner).

Romku, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia,

pracy i na motocykl.


29
sie
Jesteś z Romkiem? Przybij piątkę.

 


Strony «1234...131132»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp