Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «1234...133134»
01
mar
Pierwszy raz z narracją.

Na naszym portalowym kanale YouTube został opublikowany film, w którym oprócz obrazu i muzyki, możecie po raz pierwszy usłyszeć wspomnienia MotoTurysty. Na potrzeby filmu swojego głosu użyczył znany chociażby z programu „Mam Talent”- Lasio Companija, który przeczytał fragment relacji Sławka (MT 137).
Przenieśmy się zatem do Kanady, aby razem ze Sławkiem w kultowym miejscu przybić metalową tablicę z logiem MotoTurysty. Przy okazji pozdrawiamy Sławka i życzymy mu powrotu do zdrowia oraz przesympatycznego lektora.
 

17
sty
100 lat niech Gabi żyje nam!

Serce nr 1 MotoTurysty
kliknij na foto, aby powiekszyć

     Dzisiaj wielkie święto na naszym Portalu, ponieważ swoje okrągłe urodziny obchodzi Gabi (MT 126), MotoTurystka o najwspanialszym sercu.
Gabi jest z nami od 2006 roku i przez ten czas wiele razy mogliśmy się przekonać, że jest Ona skarbem MotoTurysty. Zawsze pomocna, życzliwa, a przede wszystkim jest pierwszym sercem wsród nas do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Życzymy Tobie Gabi dużo szczęscia i miłości w życiu osobistym oraz jeszcze wielu tysięcy kilometrów motocyklowych podróży. Nasze serca tuż za Twoim bedą podążać, aby nieść pomoc innym, chociażby przez wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
100 lat niech Gabi żyje nam!

12
sty
28 Finał WOŚP.

XXVIII Finał WOŚP
12.01.2020

Zadeklarowana kwota za sprzedaż przedmiotów na naszych aukcjach podczas
28 Finału WOŚP:

 

92 629,35 PLN

 

 


Ilość zakończonych aukcji:

151


05
gru'19
Pozdrowienia z siedziby Fundacji WOŚP.

31
gru'19
To już nasz szesnasty Finał z WOŚP.
News
Kliknij na powyższy baner i przejdź
do naszych aukcji.

   To już szesnasty Finał WOŚP, w którym gramy jako zorganizowana grupa MotoTurystów. Przez te lata udało nam się sprzedać na aukcjach Allegro 1313 przedmiotów  i zasilić konto Fundacji WOŚP kwotą:

539 517, 49 PLN


   W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
 

ZACHĘCAMY DO LICYTACJI


Strony «1234...133134»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp