Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «1234...134135»
05
kwi
Witamy Chudego w naszym gronie.

Maciej / Chudy / MotoTurysta 170
fot. Chudy, MT 170

   Maciej z Warszawy- od teraz nasz kumpel zwany Chudym, spełnił wszystkie wymogi rejestracyjne i otrzymał miano MotoTurysty 170. Gratulujemy i witamy serdecznie w naszym gronie.

 

Maciej wypełnił druk rejestracyjny w czasie, kiedy byliśmy bardzo zaangażowani w 28 Finał WOŚP. Po Finale wróciliśmy do tematu rejestracyjnego i uzgodniliśmy z Chudym, że przyjedzie na nasze majowe spotkanie i poczuje klimat związany z naszym portalem, a jak wszystko będzie pasowało to dokonamy po spotkaniu rejestracji. Nie ma co ukrywać, że nasz portal ma już chyba okres świetności za sobą, nie prowadzimy już rankingów, a i nowych rejestracji jest też dużo mniej. Panoszący się na świecie wirus sprawił, że spotkania jednak w tym roku nie będzie, więc Chudy napisał relację i jest już MotoTurystą zarejestrowanym pod nr 170.

 

Zapraszam do przeczytania pierwszej Jego relacji z motocyklowej podróży: RELACJA 01.2020 >

 

Maciejowi należą się słowa uznania za wytrwałość i cierpliwość w procesie rejestracji. Jako administrator strony bardzo się cieszę, że Chudy jest z nami, bo między wierszami wyczytałem, że Jego decyzja o przystąpieniu do naszego grona była decyzją przemyślaną i wiem, że nadaje z nami na wspólnych motocyklowo-turystycznych falach.   

01
mar
POSMYK 2020- SPOTKANIE ODWOŁANE.
      W związku z panującą pandemią koronawirus, tegoroczne spotkanie MotoTurystów "POSMYK 2020" zostaje ODWOŁANE.
Jednocześnie informujemy, że nie jest przewidywana organizacja żadnego spotkania w tym roku.
01
mar
Pierwszy raz z narracją.

Na naszym portalowym kanale YouTube został opublikowany film, w którym oprócz obrazu i muzyki, możecie po raz pierwszy usłyszeć wspomnienia MotoTurysty. Na potrzeby filmu swojego głosu użyczył znany chociażby z programu „Mam Talent”- Lasio Companija, który przeczytał fragment relacji Sławka (MT 137).
Przenieśmy się zatem do Kanady, aby razem ze Sławkiem w kultowym miejscu przybić metalową tablicę z logiem MotoTurysty. Przy okazji pozdrawiamy Sławka i życzymy mu powrotu do zdrowia oraz przesympatycznego lektora.
 

17
sty
100 lat niech Gabi żyje nam!

Serce nr 1 MotoTurysty
kliknij na foto, aby powiekszyć

     Dzisiaj wielkie święto na naszym Portalu, ponieważ swoje okrągłe urodziny obchodzi Gabi (MT 126), MotoTurystka o najwspanialszym sercu.
Gabi jest z nami od 2006 roku i przez ten czas wiele razy mogliśmy się przekonać, że jest Ona skarbem MotoTurysty. Zawsze pomocna, życzliwa, a przede wszystkim jest pierwszym sercem wsród nas do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Życzymy Tobie Gabi dużo szczęscia i miłości w życiu osobistym oraz jeszcze wielu tysięcy kilometrów motocyklowych podróży. Nasze serca tuż za Twoim bedą podążać, aby nieść pomoc innym, chociażby przez wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
100 lat niech Gabi żyje nam!

12
sty
28 Finał WOŚP.

XXVIII Finał WOŚP
12.01.2020

Zadeklarowana kwota za sprzedaż przedmiotów na naszych aukcjach podczas
28 Finału WOŚP:

 

92 629,35 PLN

 

 


Ilość zakończonych aukcji:

151Strony «1234...134135»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp