Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «12
12
cze'11
Po spotkaniu na Końcu Świata

Koniec Końca Świata
fot. Paweł Nowicki

I już po spotkaniu...

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i wspaniałą zabawę.
Trudno ocenić imprezę organizowaną przez siebie samego, dlatego w tej chwili zapraszam tylko do obejrzenia zdjęć, które udało mi się wykonać w przerwach między obowiązkami organizacyjnymi:

GALERIA >>>


Pozdrawiam wszystkich, z którymi spędziłem miniony weekend. Oczywiście szczególne słowa uznania dla dwóch dzielnych moto-turystycznych wojowników, którzy pomimo różnych czynników dotrwali w super kondycji do samego końca imprezy.


09
cze'11
M-T 155 na Końcu Świata

Bodek / Artur, Moto-Turysta 155
fot. Rafał Fil

Musiałem na chwilę przerwać ostatnie przygotowania do naszego spotkania na Końcu Świata, aby zarejestrować kolejnego Moto-Turystę. Bodek z Korzeńska zdążył juz nadesłać trzy relacje, które czekają na publikację i nie darowałbym sobie tego, aby Artur (Bodek) uczestniczył w naszym spotkaniu jako niezarejestrowany członek portalu.

Moto-Turysta 155

 

Pozdrawiamy Artura i do zobaczenia już jutro.

Przy okazji bardzo przepraszam wszystkich, którzy czekają na publikacje swoich materiałów na stronie. Prymicje brata oraz przygotowania naszego spotkania, całkowicie pochłonęły mój wolny czas.

Proszę o cierpliwość.

05
cze'11
Z DŻEMEM w uszach...

Miś na wieży
fot. Jacek

Grono aktywnych Moto-Turystów w sezonie 2011 z tygodnia na tydzień się zwiększa. Dzisiaj dopinamy tabliczkę z rokiem 2011 na wizytówce Brodatego Misia. Moto-Turysta 005 podróżuje z nami bez przerwy od samego początku istnienia portalu (ósmy sezon).
Paweł zawsze publikuje bardzo ciekawe relacje i zapewne już nie możecie się doczekać jaką turystyczną przygodę opisał tym razem. Otwórzcie więc puszkę piwa, usiądźcie wygodnie i przeczytajcie kilkunastostronicową relację pt.:

 

Z "Dżemem" w uszach...


Pozdrawiamy Marzenę, Pawła, "Jacka na wysokościach",

oraz organizatorów rozpoczęcia sezonu GWCPL z Przemyśla.

02
cze'11
Przepis na portalową wyprawę

Jeden z trzech wiaduktów w Nojewie
fot. Paweł Kubiś

Paweł z Wronek (MT 054), przyzwyczaił nas w tym sezonie do niedzielnych wypraw w teren. Teren choć bliski ukrywa wiele ciekawych miejsc i zabytków, dlatego warto aby także każdy z nas rozejrzał się dookoła swojego miejsca zamieszkania. Niedzielne popołudnie, dwa kółka, aparat fotograficzny i motocyklowo - turystyczna przygoda gotowa. Po powrocie koniecznie należy opisać swoje wrażenia z minionego dnia i z kilkoma fotkami przesłać do administratora portalu. Oto krótki przepis na portalową wyprawę a klimat jednej z niej możecie posmakować czytając relację pt.

Gmina Kwilcz
 

Wspólnie z Pawłem zachęcamy do wypróbowania przepisu

"na niedzielną portalową wyprawę".

02
cze'11
Sezon się kręci...

Bobolice
fot. Paweł Dudkiewicz

Pablo i Becia (M-T 079)

już tradycyjnie od 2005 roku aktywnie podróżują na naszym portalu. W bieżącym sezonie nie mogło być inaczej i czym prędzej dopinam tabliczkę z rokiem 2011 na wizytówce Moto-Turysty ze Starachowic.

 

Zapraszam do przeczytania relacji pt.

Sezon czas zacząć >

 

Pozdrawiamy wszystkich motocyklowych podróżników.


Strony «12


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp