Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «123»
09
lis'12
U Arkadego Fiedlera

Przed domem Wielkiego Podróżnika
fot. Piotr Kalitka

Każdy Moto-Turysta miejsce to powinien odwiedzić. Dom Arkadego Fiedlera w Puszczykowie, wybitnego pisarza i podróżnika. W swoim dorobku ma 32 napisane książki, w tym tą słynną pt. "Dywizjon 303" i wiele przebytych turystycznych szlaków podczas 32 wypraw i podróży.

To magiczne miejsce opisują Alina i Piotr (MT 159), w kolejnej relacji do przeczytania której serdecznie zapraszamy:

 

Relacja 33 / 2012 >


Pozdrawiamy szczególnie syna i wnuka Pana Fiedlera,
dzięki którym Ich ojciec i dziadek nadal podróżuje razem z nami...

06
lis'12
Pozdrawiamy Pawła / M-T 054

Zwierzę wyczuje dobrego człowieka...
fot. Kasia Kubiś

Pozdrawiamy Pawła / MT 054, który w tym sezonie nie podróżuje motocyklem, ponieważ przebywa na służbie w Liberii. Oczywiście nie zapominamy także o Kasi i Igorze, których mocno ściskamy. Przy okazji pozdrowień zamieszczam jedną ze starszych wypraw Pawła, która nie została wcześniej przeniesiona na nową stronę portalu:

 

Relacja 18/2007 >

 

Wszystkim Moto-Turystom o dobrym sercu przypominam, że wielkimi krokami zbliża się XXI Finał WOŚP. Kto uważnie czytał relację "Świat to za mało..." zauważył, że jej bohater zakupił kilka gadżetów z przeznaczeniem na nasze aukcje podczas Wielkiego Finału. Paweł, którego dzisiaj pozdrawiamy, także przywiózł specjalnie na licytacje kilka rzeczy z Liberii.

A czy Ty także coś przygotujesz ?

04
lis'12
To jeszcze nie koniec...

Władywostok zdobyty
fot. Sławomir Olejnik

100 dni wyprawy,

8 krajów zaliczonych,

24 988 km przejechanych,

-tak można by najprościej podsumować pierwszy etap zakończonej wyprawy "The World Is Not Enough". Jednak nie dla takich liczb podróżują Moto-Turyści. Zauważcie tylko ilu wspaniałych ludzi spotkał Sławek na turystycznym szlaku - ludzi, którzy bezinteresownie podali mu pomocną dłoń, ugościli, poświęcili swój czas aby pokazać swoje miasta i okolice. Przypomnijcie sobie ile emocji dostarczały nam wszystkim codzienne meldunki z trasy. Zastanówcie się ile razy łza się zakręciła w oku oglądając piękne zdjęcia z podróży Sławka. Pomyślcie ile nowych i ciekawych miejsc poznaliśmy dzięki opublikowanej  relacji.

Taki turystyczny rachunek sumienia ukaże nam prawdę o podróżowaniu i wskaże, czy przejechane kilometry to tylko kolejne cyfry na zegarze motocykla...

 

Relacja 31 / 2012 >

 

Świat to za mało i dlatego ciąg dalszy nastąpi...

04
lis'12
Alpy w obiektywie MT 152

Relaks na szlaku...
fot. Rafał Fil

Alpy to prawdziwy raj dla europejskich motocyklistów. Nie tak daleko a turystyczne przeżycia gwarantowane... Zapraszam do obejrzenia zdjęć autorstwa Leona (MT 152), który w tym roku odwiedził malownicze Alpy:

GALERIA >

 

Pozdrawiamy Leona i jego współtowarzysza podróży.

 

Na tym materiale nie kończymy jednak w tym sezonie naszych podróży po gościnnych Alpach, bowiem już niedługo kolejna galeria i relacja. Oj będzie się działo...

01
lis'12
Zapal świeczkę...

Pozwólcie, że tym razem wyręczę administratora strony  i  w przeddzień Święta Zmarłych zapalę świeczkę naszym Kolegom, którzy przemierzają
już niebiańskie highwaye...
 Wierzę, że są teraz w lepszym miejscu
i ciągle dbają o nas...
 

 

 Pamiętajmy o Nich  - szczególnie w tym dniu >

 

Brodaty Miś / MT 005

 

 

"Ludzi dobrych i złych wciąż przynosi wiatr
Ludzi dobrych i złych wciąż zabiera mgła
I tylko ty masz tą niezwykłą moc
By zatrzymać ich by dać wieczność im...

Zapal świeczkę za tych których zabrał los"
DŻEM

 


Strony «123»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp