Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «12
11
maj'13
Wyruszyli ...

Ania Jackowska
AutoGuard

Motocykl jest moim sposobem poznawania świata. Bicie rekordów prędkości zostawiam innym, chociaż prędkość kusi... Ja lubię się rozglądać, żeby czegoś nie przeoczyć.
Ania Jackowska

 

Pierwszy raz piszemy na naszym portalu o podróżach Ani Jackowskiej, lecz chyba każdy z nas doskonale zna Tą wspaniałą motocyklową podróżniczkę. Określenie "wspaniała" nie tyczy się tylko wyglądu Ani, ale także jej sposobu bycia na turystycznym szlaku. Jeśli nie do końca "kumacie" co mam na myśli, znaczy to, że jeszcze nie zaglądaliście do żadnej z książek autorstwa Ani i czym prędzej musicie to nadrobić.

 

Dzisiaj Ania Jackowska wyruszyła w kolejną samotną podróż,

tym razem kierując się na południe Włoch:
- przeczytaj informację>


Także dzisiaj Jacek & Cecylia (MT 149), wyruszyli w kierunku Grecji:
- zobacz trasę>

 

Obie wyprawy będziemy śledzić dokładnie. Dodatkowo dzięki Firmie AutoGuard, która wyposażyła motocykl Ani Jackowskiej w urządzenie GPS, mamy możliwość codziennej obserwacji postępów wyprawy w aplikacji internetowej.

 

Życzymy Ani, Jackowi i Cecylii

wielu pozytywnych wrażeń na turystycznym szlaku.

03
maj'13
Wiosenna wycieczka z Tatrami w tle

Giewont i My
fot. Leszek / MT 151

Leszek i Krysia (MT 151), głodni podróżowania także wyruszyli już na turystyczne szlaki. Chociaż patrząc za okno, trudno jest dostrzec piękną Wiosnę, to i tak kolejna relacja optymistycznie nastraja nas na kolejne miesiące nowego sezonu.

 

Relacja 03/2013 >

 

Pozdrawiamy Krysię, Leszka, Jasia Rippera, oraz człowieka ptaka poznanego na turystycznym szlaku, czyli Kubę z Krakowa.

03
maj'13
Bezpieczna Jazda z Motorismo 2013

Tor Poznań
fot. Motorismo

Większość z nas podróżuje już na motocyklach kilka, kilkanaście, a niektórzy nawet kilkadziesiąt lat. Doskonale radzimy sobie w codziennych sytuacjach na drodze. Znamy swoje motocykle i własne możliwości na wylot. Damy sobie radę w każdej sytuacji.

CZY OBY NA PEWNO ?!

Co zrobisz jeśli na Twojej drodze nagle pojawi się przeszkoda? Jak zachowasz się w awaryjnej sytuacji na zakręcie?

Skorzystaj z możliwości uczestnictwa w unikalnym szkoleniu z techniki jazdy motocyklowej! Masz okazję trenować  pod okiem doświadczonych instruktorów w najbezpieczniejszych warunkach, jakie oferuje Tor Poznań. Wypracuj w sobie instynktowne nawyki w przypadku nagłej zmiany kierunku jazdy, korekty toru jazdy w łuku, skutecznego manewrowania, praktycznego użycia tylnego hamulca.

 

Jak zostać uczestnikiem szkolenia?

 

Zachęcamy, bo bezpieczeństwo ponad wszystko!

01
maj'13
Czy ona już jest?

W poszukiwaniu Wiosny...
fot. Bodek / MT 155

W ubiegłym sezonie pierwsza opublikowana relacja autorstwa Leszka (MT 151), pt. "Gdzie ona jest?", na bardzo długo pozostała nam w pamięci, co zresztą miało swoje odzwierciedlenie w  rankingowej punktacji. Na początku nowego sezonu publikujemy relację pod bardzo podobnym tytułem "Czy ona już jest?", nadesłaną przez Bodka (MT 155). Jestem przekonany, że również i ten materiał przypadnie Wam do gustu, bo w obu przypadkach bohaterem jest ta sama pani - Wiosna, oraz obie relacje bardzo dobrze oddają nasze nastroje po dłuuuugiej zimie...

 

Relacja 02/2013 >

 

Pozdrawiamy wiosennie Bodka & Angelę.

31
maj'13
Spotkanie Moto-Turystów
Zgłoszenia uczestnictwa do dnia 14.04.2013r.


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE >

Strony «12


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp