Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «123»
15
sie'13
Podróżujemy ze Sławkiem / MT 137

Crazy Horse Memorial

fot. Sławek / MT 137

15 dni przewagi nad nami ma Sławek. Musimy nadrobić zaległości i w najbliższych dniach opublikować zaległe meldunki z trwającej wyprawy pt. "Świat to za mało". Dzisiaj 27, 28, 29, i 30 dzień podróży...

 

RELACJA LIVE >

 

Niebawem zostanie uruchomiony nowy portalowy dział poświęcony wyłącznie wyprawie Sławka, w którym będzie można przeglądać meldunki dzień po dniu. Pozdrawiamy Moto-Turystę 137 i dziękujemy za codzienne sprawozdania i zdjęcia z turystycznego szlaku.

Kto wie, czy na naszych oczach nie tworzy się kolejna książka,

która trafi na półkę naszej biblioteki. 

15
sie'13
Gościnne Bieszczady

Motocyklowe klimaty
fot. Piotr / MT 159

Bieszczady to bardzo przyjazny motocyklistom region naszego kraj i dlatego nic dziwnego, że chętnie jeździmy w te strony. Piotr i Alina (M-T 159), także podróżowali bieszczadzkimi szlakami, a na odpoczynek udali się do motocyklowej przystani.

Za namową Piotra rekomendujemy i szczerze polecamy świetną bieszczadzką miejscówkę dla wszystkich motocyklistów i nie tylko:

 

Bieszczadzka Przystań Motocyklowa >

 

Gratulujemy gospodarzą pomysłu i oby więcej podobnych miejsc przybywało na turystycznych szlakach naszego pięknego kraju.

14
sie'13
Czy na Krecie są krety?

Tomek i Maks na Krecie
fot. Tomek / MT 154

Jako administrator mam przewagę nad pozostałymi czytelnikami naszego portalu, ponieważ pierwszy mam możliwość przeczytania nadsyłanych relacji. Tak też było z relacją autorstwa Tomka / MT 154, jednak zanim zabrałem się do jej opracowania, kilka dni żyłem w przekonaniu, że będzie to opis wyprawy Moto-Turysty ze Śląska do jakiejś pobliskiej kopalni, lub też kolejny opis naszego ostatniego spotkania w Gdowie i wycieczki do kopalni soli w Bochni. Jakież było moje zdziwienie, gdy bo obejrzeniu pierwszych zdjęć zorientowałem się, że przewrotny tytuł wcale nie dotyczy wyprawy kreta, tylko najzwyczajniej wyprawy na Kretę.

Zapraszam do przeczytania relacji z bardzo oryginalnej w swoim zamyśle podróży pt. "Wyprawa Kreta":

Relacja 12/2013 >

 

Pozdrawiamy Tomka i Maksa, którzy zawędrowali na szlaki,
na które nie często trafiają polscy motocykliści.

13
sie'13
Jazda z Motorismo trwa

Motorismo dba o Motocyklistów
fot. Motorismo

W miniony weekend odbyła się druga w tym sezonie impreza pt. "Bezpieczna Jazda z Motorismo". Warto przypominać o takich inicjatywach, bo działań dla poprawy naszego bezpieczeństwa na drodze - nigdy nie jest za dużo! Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach tej i podobnych imprez organizowanych z myślą o bezpiecznym podróżowaniu.

 

Bezpieczna Jazda

z Motorismo 11.08.2013

- relacja >

 

W poprzedniej edycji szkolenia brał udział Brodaty Miś (MT 005), jeden ze zwycięzców konkursu na bibliofila Moto-Turysty. Ponieważ wejściówka przekazana przez Motorismo na wspomnianą imprezę, była także inspiracją do założenia naszej portalowej biblioteki, dlatego przy okazji zapraszam do jej ponownego odwiedzenia: BIBLIOTEKA >

11
sie'13
Wyróżnienie Wyprawa Roku

Zaległe nagrody wędrują do zwycięzców
fot. administrator

Zapraszam do uaktualnionego działu pt. Wyprawa Roku. Wyróżnienie to jest przyznawane przez administratora portalu na podstawie własnych kryteriów, odczuć i spostrzeżeń. Przez pierwsze cztery lata nad wyróżnieniem patronat objęła redakcja "Motocykla", dzięki czemu mogliśmy przekazać kilka materiałów do publikacji na łamach miesięcznika.

Wyprawa Roku >

 

Przypominam, że oprócz wspomnianego wyróżnienia, na naszym portalu od kilku lat przeprowadzany jest ranking pt. "Relacja Roku", pod patronatem marki HELD. Rankingowe miejsce relacji uzależnione jest od ilości punktów przyznanych przez Was podczas oceny publikowanych materiałów.

Relacja Roku >

 

Chociaż oba wyróżnienia to portalowa zabawa, to z pewnością autorom poszczególnych relacji, każda nagroda daje wiele satysfakcji i mobilizuje do dalszej aktywności. Zachęcam wszystkich do pisania wspomnień z podróży, bo słowo pisane na naszej stronie powoduje, że Wasza wyprawa wciąż trwa...


Strony «123»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp