Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «12
03
kwi'17
Twardym trzeba być.

Danka rozpoczęła sezon
fot. Danka / MT 153

   Danka / MT 153, wczoraj rozpoczęła kolejny sezon wiosenną przejażdżką do pięknego pałacu w Pławniowicach:

 

Pozdrowienie nr 7 >

 

Danka kolejny raz udowodniła nam, że jest prawdziwym twardzielem ze Śląska i dalej podróżuje razem z nami.

Pamiętajcie, że każdy MotoTurysta zarejestrowany na naszym portalu nawet kilka lat temu, zachowuje swój numer i wizytówkę na liście użytkowników portalu. Zachęcam więc wszystkich MotoTurystów do nadsyłania materiałów i dzielenia się na łamach portalu wrażeniami z motocyklowych podróży w rozpoczętym już sezonie.

02
kwi'17
Ice Cafe / Ace Cafe = Prima aprilis

Przed ACE CAFE LONDON
fot. Brodaty Miś /MT 005

   Drugiego kwietnia warto wrócić do prawdy i przywrócić do dalszego życia Ace Cafe. Kultowe miejsce ma się świetnie, program spotkań - nie tylko motocyklistów - pęka w szwach i niech tak pozostanie.
Piękna pogoda szczególnie przyciąga motonitów w to cudowne miejsce  i tak też niech pozostanie. Niestety Brexit nie był primaaprilisowym żartem.
 

Pozdrawiam z lewostronych dróg,
Brodaty Miś.

01
kwi'17
Pozostanie tylko wspomnienie.

Ostatni dzień legendy
fot. Brodaty Miś / MT 005

   Jak donosi nasz Portalowy wysłannik z Anglii - Brodaty Miś / MT 005, w związku z rozpoczęciem procedury Brexit i niepewną sytuacją imigrantów pracujących w Wielkiej Brytanii, pracujący w jednej z najsławniejszych kafejek motocyklowych "IceCafe" cudzoziemcy, na znak protest przeciwko wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i zaostrzeniu polityki imigracyjnej, po 79 latach działalności postanowili zamknąć obiekt.

Miejsce codziennych spotkań motocyklistów, miejsce niezliczonej ilości imprez i bankietów, kultowa Cafe zamyka swe podwoje dla motocyklistów.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, wiodącą działalnością w tym miejscu ma być w przyszłości produkcja lodów, gdyż lata działalności pod szyldem i reklamą motocyklistów dobrze się kojarzą i ułatwią wejście na rynek.

11
kwi'17
Motocyklowa święconka.

Kraszewice, 15 kwietnia

   W Wielką Sobotę na godz. 12.00 zapraszamy motocyklistów oraz wszystkich miłośników motoryzacji na MotoŚwięconkę, czyli do wspólnego święcenia pokarmów dla motocyklistów. W programie poświęcenie potraw wielkanocnych, wybieranie najładniejszej święconki, która może być np. przywieziona w kasku, poświęcenie motocykli, wspólny przejazd i kawa.


Mapa >>

 

Ks.Marcin / MT 114Strony «12


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp