Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony «12345...127128»
30
maj
Lietuvos Respublika.

Litwo witaj.
fot. Cecylia / MT 149

Gdzie Wilia wpada
do Niemna,
tam króluje Cecylia.

 

Zapraszam do przeczytania pozdrowień z trasy, nadesłanych przez Skorpia i Cecylię / MT 149:


Pozdrowienia nr 28 >

 

DZIĘKUJEMY!

 


03
maj
Ruszyła grupa MT na Facebooku.

  ^ kliknij na powyższy baner, aby przejść do naszej grupy na FB ^
 

   Informuję, że na platformie społecznościowej Facebook, założyliśmy grupę o nazwie Moto-Turysta.pl. Jest to grupa zamknięta, czyli wszyscy użytkownicy FB mogą wyszukać grupę i sprawdzić, kto do niej należy, lecz tylko jej członkowie mogą widzieć i pisać posty. Do grupy mogą należeć zarejestrowani członkowie portalu www.moto-turysta.pl oraz wskazani przez nich znajomi, po akceptacji administratora grupy.

Grupa powstała w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy MotoTurystami i zamieszczania krótkich meldunków z motocyklowych wypraw. Obszerne relacje z podroży, ciekawe galerie zdjęć oraz ważne portalowe informacje, będą nadal publikowane na stronie głównej www.moto-turysta.pl.

   Długo broniliśmy się przed naszą portalową obecnością na FB, jednak idziemy z duchem czasu i chcemy się rozwijać. Teraz bez ingerencji administratora, możecie zamieszczać materiały bez ograniczeń i wymieniać się uwagami. Ciekawe materiały będę starał się wyłapywać z gąszcza dyskusji i zamieszczać na Portalu Miłośników Turystyki Motocyklowej Moto-Turysta.pl
 

Zapraszam do aktywności. Paweł -administrator.


08
kwi
Sezon rozpoczęty.

Jasna Góra
fot. Marzena i Jacek / Przyjaciele Portalu

     Jak co roku wielu z nas rozpoczyna motocyklowy sezon w Częstochowie u stóp Matki Boskiej Częstochowskiej. Tym razem Jasna Góra gościła rekordową ilość motocyklistów, dlatego bądźmy dobrej myśli, że kolejny sezon będzie udany i bezpieczny dla każdego z nas.

 

Zapraszam do obejrzenia ciekawej galerii zdjęć z rozpoczęcia sezonu motocyklowego na Jasnej Górze:
 

WIDOK z DRONA >

fot. Krzysztof Świtalski

KSW FOTO

26
kwi
Podróżujemy razem z zespołem BOKKA.

      Często podczas motocyklowych podróży spotykają nas problemy, jednak zawsze na naszej drodze pojawiają się ludzie życzliwi, którzy niosą bezinteresowną pomoc. Wystarczy tylko zajrzeć do kilku relacji opublikowanych na naszym portalu, aby przekonać się, że nie są to tylko puste słowa.
Tym razem pomocy potrzebuje zespół BOKKA, który 20 kwietnia w dniu premiery swojej trzeciej płyty, stracił prawie cały swój sprzęt, stroje, płyty i gadżety przeznaczone do dystrybucji na koncertach. Zespół jechał do Gdańska na pierwszy koncert z okazji ukazania się nowej płyty. Niestety podróż przerwał ogień w części bagażowej busa, który przez 15 minut zabrał to, co muzycy gromadzili przez lata.
W Gdańsku na koncert czekali nasi przyjaciele Mira i Maciek / MotoTuryści 163. To właśnie w ich filmie z motocyklowej podróży do Islandii i na Wyspy Owcze możemy usłyszeć zespół BOKKA >>>

 

POMÓŻMY ZESPOŁOWI BOKKA ODKUPIĆ STRACONY W POŻARZE SPRZET I WPŁAĆMY CHOCIAŻBY SYMBOLICZNĄ KWOTĘ ZA POŚREDNICTWEM PONIŻSZEGO LINKU: WSPIERAM.TO

 

02
kwi
Bieszczady po 10 latach. PREMIERA

Bieszczadzka droga kwiatowa.
fot. Paweł / MT 001

     W świąteczne popołudnie, zapraszam do przeczytania premierowej relacji i obejrzenia dwóch galerii zdjęć z naszej ubiegłorocznej wyprawy w Bieszczady:

Relacja 04/2017 >

 

Pomimo, że od kilku lat nie prowadzimy już rankingowej rywalizacji o tytuł MotoTurysty Roku, to zachęcam Was do pisania i dzielania się wrażeniami z motocyklowych podróży na łamach naszej strony.


Strony «12345...127128»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp