Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
22
mar'09
Zatrzymane w kadrze 2008
Statuetki dla zwycięzców
Statuetki dla zwycięzców
fot. Paweł Nowicki

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu fotograficznego nie budzi żadnych wątpliwości, ponieważ wszyscy jurorzy jednogłośnie wskazali najlepsze zdjęcie. Wybór jurorów potwierdziła także konkursowa publiczność, która miała możliwość oddania swojego głosu na forum dyskusyjnym.

Tym bardziej miło mi jest ogłosić, że zwycięzcą konkursu "Zatrzymano w kadrze 2008", został:
 

 Tomasz Wawer z Warszawy

który przysłał zdjęcie wykonane podczas ubiegłorocznej wyprawy do Rumunii -kliknij tutaj, aby obejrzeć zwycięskie zdjęcia.


Dziękujemy sponsorom naszej rywalizacji oraz wszystkim, którzy nadesłali swoje zdjęcia -kliknij tutaj, aby obejrzeć wszystkie fotki


Teraz już czas wsiadać na maszyny i wypatrywać pięknych ujęć do kolejnej, czwartej już edycji konkursu fotograficznego...

02
mar'09
Witamy Moto-Turystę 147

rafaelo (Moto-Turysta 147)
fot. kolega MT 147

Witamy kolejnego Moto-Turystę, który zdecydował się zasilić nasze portalowe grono podróżników. Rafał, zwany "rafaelo" - to nie tylko miłośnik podróży, ale także wielbiciel marki BMW. Na stronie www.moto-turysta.pl, zaparkowały aż dwa motocykle tej marki: R1200GS & R1200C. Gdyby do tego doliczyć jeszcze F650GS, którym podróżuje żona Kasiula, to można już mówić o niezłej turystycznej gromadce mechanicznych koników.

 

rafaelo & Kasiula

Moto-Turysta nr 147


Przy okazji pozdrawiamy wszystkich motocyklistów ze Śląska !
Swoją drogą "rafaelo" kogoś mi przypomina...


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp