Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
30
maj'09
Dwa miejsca przyjazne motocyklistom...

Magyar Route 66 -Węgry
fot. Gabriela Szostak

Zamieszczając relacje z pięknych zakątków naszego kraju, często przytaczaliśmy powiedzenie ”Cudze chwalicie, swego nie znacie!”. Aby jednak nie popaść zbytnio w narodowy samozachwyt, dzisiaj dla równowagi publikujemy relację, po przeczytaniu której będziemy jednak „chwalić cudze”.
 
 Chwaliła, bo sama doświadczyła wspaniałej gościnności na Słowacji i Węgrzech, nasza przyjaciółka z turystycznego szlaku - Gabi ze Staszowa (MT 126).


RELACJA
 
Pozdrawiamy Gabi i jej brata, oraz gospodarzy miejsc
opisanych w relacji.

27
maj'09
Witamy Mariusza z Mikołowa

Moto-Turysta 148 na turystycznym szlaku
fot. Mariusz Zadros

Witamy w naszym gronie Mariusza z Mikołowa, który jako pierwszy spełnił wymogi rejestracyjne wg nowych zasad obowiązujących na naszym portalu. Mariusz, znany także z forum dyskusyjnego jako "Duch", turystyczne szlaki przemierza wraz z Ewą, na Krążowniku Szos BMW R1200 GSA.
 

Moto-Turysta 148


Witamy Ewę i Mariusza, a wszystkich którzy chcą lepiej poznać Moto-Turystę 148, zapraszam do przeczytania premierowej relacji z ubiegłorocznej wyprawy na Bałkany: RELACJA


Przy okazji przesyłamy także pozdrowienia dla współtowarzyszy bałkańskiej wyprawy, czyli Cyborga i Eli.

15
maj'09
Wyprawa nad Morze Żółte

Morze Żółte nad Groduskiem
fot. Wacław Malicki

Wacław z Sulejówka (MT 085), wraz z kolegą Adasiem, to kolejni motocykliści, którzy udowodnili, że aby poczuć klimat prawdziwej turystyki, wcale nie trzeba wybierać się w daleką wyprawę. Zdjęcie obok jest dowodem moich słów...

Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z majowej "rzepakowej podróży"

RELACJA


Pozdrawiamy...

14
maj'09
Varadero -otwarcie sezonu

Tatry słowackie
fot. Wacław Malicki

Otwarcie sezonu Varadero w telegraficznym skrócie:  impreza odbyła się w dniach 23 do 26 kwiecień 2009, piątek Pieniny 260 km i spływ Dunajcem 18 km, sobota wycieczka dookoła Tatr polskich i słowackich 220 km.

     Są to trasy znane wielu motocyklistom, widać to po ilości mijanych maszyn. Polecam spływ Dunajcem, najlepiej gdy jest wysoki poziom wody, tzn. wczesną wiosną. Objeżdżając Tatry dostrzegamy piękne widoki zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie. Tylko drogi na Słowacji bardziej gładkie i lepiej utrzymane od polskich. Niestety wczesną wiosną, na asfalcie pozostaje po zimie mnóstwo drobnych kamyczków.

 GALERIA

Pozdrawiam i zapraszam do galerii zdjęć.
Wacław (MT 085)

10
maj'09
Debiut i premiera w jednym...

Sahara
fot. Rafał Zawierucha (MT 147)

Wreszcie jest !

Pierwsza relacja z tegorocznej wyprawy opublikowana na nowej stronie. Jakby tego było mało, relację nadesłał przyjaciel z turystycznego szlaku, który nie tak dawno dokonał rejestracji na naszym portalu.

Rafał / Rafaelo (MT147), zadebiutował bardzo mocnym akcentem, bo wyprawa do Dakaru w Senegalu, to przecież nie jazda "w koło komina".


RELACJA 


Wspólnie z Rafałem w wyprawie brało udział jeszcze dwóch motocyklistów, których także bardzo gorąco pozdrawiamy.

 

Rafaelo -tak trzymać!


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp