Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
28
cze'09
Gościnne Garmisch-Partenkirchen

BMW Motorrad Biker Meeting 2006
fot. Artur Górski / Kodi

Z pewnością wielu z Was wybiera się na coroczne spotkanie właścicieli motocykli BMW w Garmisch-Partenkirchen. Wszystkich niezdecydowanych, którzy myślą o wyprawie na tą niesamowitą imprezę, zapraszam do przeczytania wspomnień i obejrzenia zdjęć z poprzednich lat:


2006 -Kodi (MT 061)


2007 -Paweł (MT 054)
 

2008 -Paweł (MT 054)


      Okolice Garmisch-Partenkirchen, to także cudowne krajobrazy, które zachęcają do powiązania zlotowej wyprawy z turystyką motocyklową najwyższych lotów. Nie wierzycie? Zobaczcie galerię Pabla (MT 079), z wyprawy na BMW Motorrad Days 2008 -GALERIA.

      Zachęcam także do przeglądnięcia zawartości naszego forum dyskusyjnego, na którym Duch (MT 148), zamieścił kilka zdjęć z ubiegłorocznej wyprawy do Garmisch -FORUM.

 

Pozdrawiamy wszystkich właścicieli motocykli BMW.

21
cze'09
Jedna z pierwszych relacji...

W drodze na Nordkapp...
fot. Andrzej Ditkowski / didi

W oczekiwaniu na kolejne relacje z bieżącego sezonu, wspominać będziemy turystyczne szlaki z lat 2004-2008. Dzisiaj w nowe portalowe ramy, została przeniesiona jedna z pierwszych relacji opublikowanych na stronie www.moto-turysta.pl
Gosia i Didi (MT 007), wybrali się w sierpniu 2004 na Nordkapp, a przy okazji zawitali także na zloty Gold Winga w Szwecji i Finlandii. Czyż nie miło powspominać stare czasy?

R E L A C J A


Pozdrawiamy Gosię i Andrzeja !

16
cze'09
Info dla wszystkich

Znaczek aktywności

       W miniony świąteczny weekend wreszcie zakończyliśmy przenoszenie listy Moto-Turystów ze starej strony. Nowa prezentacja pozwala na dokładniejsze poznanie każdego motocyklisty, jego aktywności w poszczególnych sezonach, oraz dorobku w postaci nadesłanych relacji i galerii. Przypominam, że od sezonu 2006 obowiązuje na naszym portalu konieczność dokonywania wznowień rejestracji, dlatego w każdym profilu użytkownika portalu, widnieje znaczek z różnymi przypinkami. Wśród nas znajdziemy także takich Moto-Turystów, którzy od samego początku istnienia strony aktywnie podróżują szlakiem moto-turysta.pl i dlatego obok ich zdjęć widnieje logo z sześcioma przypinkami z lat 2004-2009.

         Także na forum dyskusyjnym wspólnie z ... czytaj więcej


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp