Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
20
wrz'09
Wspólne podróżowanie...

Nasza paczka
fot. Bogdan Toman

Obserwując nadsyłane relacje można wywnioskować, że większość z nas podróżuje samotnie. Jednak stare powiedzenie "We dwoje raźniej", także sprawdziło się podczas wypraw motocyklowych. Najlepszym przykładem są wspólne wyprawy Bogdan, Lucyny, Marka i Kasi, którzy razem odwiedzili Wielką Brytanię, Irlandię, Portugalię i Hiszpanię.
Dzisiaj przypominamy Ich wyprawę na wyspy:

Moje wyspy...

(autor: Bogdan, MT 096)

 

Zielono mi... (autor: Miszung, MT 121)


Pozdrawiamy zgraną ekipę i zachęcamy do wspólnego podróżowania.


18
wrz'09
Zlotowa turystyka...

Muczne -przed Wilczą Jamą
fot. Paweł Banasiak

Nasz nowy regulamin rankingu Moto-Turysta Roku, nie dopuszcza do publikacji relacji ze zlotów, w których przeważać będą opisy klubów, oraz streszczenia poczynań zlotowiczów podczas organizowanych imprez. Materiały o wspomnianej treści mają niewiele wspólnego z turystyką, jednak nie stanowi to reguły. Coraz częściej planując wyjazd na zlot, staramy się tak dobrać trasę wyprawy, aby oprócz zlotowego biesiadowania, móc także zobaczyć i zwiedzić piękne zakątki świata. Taką wyprawę zaplanował Paweł (MT 097) z Elką: Przez Kraków w Bieszczady.

Nieco łatwiej miał Brodaty Miś (MT 005) z Marzeną, bo część trasy zaplanowali sami organizatorzy imprezy: Z okiem na woltomierzu.


Zapraszam do przeczytania wymienionych wypraw i zachęcam, aby przy okazji wyprawy na jakikolwiek zlot, zafundować sobie kawałek turystycznej przygody.

12
wrz'09
W drodze do Oslo...

Moto - Gratis
fot. Artur Górski

"W drodze do Oslo" -taki tytuł nosi kolejna, czwarta już część relacji Jakuba Karolczaka z wyprawy na Nordkapp, która zgodnie z podtytułem wcale nie należała do najłatwiejszych. Jakub ma już wśród nas kilku fanów swojego stylu relacjonowania przebiegu wypraw, o czym świadczą docierające do mnie pytania o termin publikacji kolejnych części opisu. Zapraszam zatem w podróż śladem kolejnych wspomnień Jakuba:

Nordkapp 2009 -cz.4


Warto także zaglądnąć do starszych relacji, aby wspólnie
z Małgorzatą i Kodi-m (MT 061),
powspominać Ich norweskie wojaze w sezonie 2005:

Kraina Wikingów


Pozdrawiamy Małgorzatę i Artura,
oraz Jakuba, który wytrwale stukając w klawiaturę,
dostarcza nam bardzo ciekawej lektury.

11
wrz'09
PLEX -akcesoria motocyklowe

Salon PLEX
akcesoria motocyklowe

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu PLEX z akcesoriami motocyklowymi.

www.motor-plex.com

 

Niewątpliwie ciekawostką i nowatorskim rozwiązaniem na naszym rynku, jest otwarcie przez tą Firmę pierwszego w Polsce samoobsługowego warsztatu dla motocyklistów:

Montownia Plex

Wielu z nas nie dysponuje odpowiednim miejscem, nie wspominając już o niezbędnych narzędziach, dzięki którym moglibyśmy usprawnić, upiększyć, bądź chociażby wykonać mały przegląd techniczny naszych motocykli i to wszystko pod okiem fachowca.
 

Sklep mieści się w Warszawie ale miejmy nadzieję, że podobnych inicjatyw będzie z roku na rok przybywać w naszym kraju.
Pozdrawiamy obsługę nowego sklepu i życzymy dużych obrotów, oraz wytrwałości w branży.

02
wrz'09
Walia zakrętalia

Park Narodowy Snowdonia
fot. Jakub Dużyński

Każdego dnia przybywają nam na nowej stronie, relacje i galerie przeniesione z poprzedniej wersji portalu. Ciekawsze materiały będą przypominane w postaci zwiastunów na stronie głównej, oraz w ramach bieżących aktualności. Materiały można filtrować poprzez grupy tematyczne, kontynenty i kraje, a także można dotrzeć do nich otwierając wizytówkę konkretnego Moto-Turysty.

Dzisiaj przypominamy jedną z wypraw Kuby (M-T 120) z roku 2006, który odwiedził park narodowy w Wielkiej Brytanii, położony w północno-zachodniej części Walii:  -RELACJA-
 

Przy okazji serdecznie pozdrawiamy Kubę!


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp