Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
31
sty'10
Podsumowanie XVIII Finału WOŚP

Nasz najcenniejszy przedmiot na aukcjach
"Klucz, którym Jurek Owsiak otworzył
serca milionów polaków" - 3 150 PLN

Czas najwyższy podsumować nasz udział w XVIII Finale WOŚP. W tym roku za pośrednictwem aukcji Allegro WOŚP, zebraliśmy dla dzieci z chorobami onkologicznymi, kwotę:

8 964,22 PLN


To kolejny nasz rekord, bowiem podczas ostatnich pięciu finałów nie zebraliśmy tak dużej sumy. Spośród 71 przedmiotów, najcenniejszy okazał się klucz widoczny na zdjęciu. Za kwotę 3 150 PLN, wylicytowała ten ciekawy gadżet Firma z Poznania:

Family Life Sp. z o.o.
LION Anti Alergic System


Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli potrzebującym dzieciakom za naszym pośrednictwem. Podziękowania kierujemy zarówno dla Kupujących, jak i osób, które wykonały i przekazały przedmioty do licytacji. Pozwólcie, że wyminę tych, którzy o wspólnym graniu myślą cały rok i przygotowując gadżety do sprzedaży: Gabi (MT 126), Set (MT 092), Paweł (MT 097), Marian (MT 122), Rafaelo (MT 147), Duch (MT 148), Marcin z Ostrowa Wlkp.


SIE MA WSZYSTKIM !

10
sty'10
Finał WOŚP i finał naszych aukcji

10 STYCZNIA 2010   XVIII Finał WOŚP

Już szósty raz wspólnie z Allegro, gramy podczas Finałów WOŚP. Zachęcam wszystkich odwiedzających naszą stronę, do licytacji gadżetów przez nas wystawianych:


NASZE AUKCJE


W sumie sprzedajemy przedmioty na 71 aukcjach. Ostatnia aukcja "MOTO - TURYSTA z SERCEM", ruszyła dzisiaj o godz. 15.00. O godz. 12.00, suma złożonych ofert za przedmioty przez nas wystawiane, przekroczyła:

3 000 PLN


Aukcja pt. KLUCZ, którym Jurek Owsiak otworzył nasze serca, została dodana do grona wyróżnionych aukcji użytkowników.


Przed nami emocjonujące zakończenia licytacji. Pamiętajmy, że wszystko to po to, aby pomóc dzieciom z chorobami onkologicznymi.

OJ BĘDZIE SIĘ  DZIAŁO w niedzielny i poniedziałkowy wieczór na naszych aukcjach.

 

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !

07
sty'10
Zapraszamy do konkursu !
News
Zatrzymane w kadrze 2008 - I MIEJSCE
fot. Tomasz Wawer z Warszawy

Zapraszamy wszystkich do udziału w IV-ej edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez nasz portal. Każdy z Was, niezależnie od przynależności do grona Moto-Turystów, może nadesłać jedno zdjęcie i wziąć udział w rywalizacji. Szczegóły dotyczące konkursowych zasad znajdziecie

w regulaminie <


Na zdjęcia czekamy do dnia 20.01.2010r.


Zachęcamy także do odwiedzenia konkursowego działu i obejrzenia zdjęć rywalizujących w minionych latach, oraz do poznania zwycięzców poprzednich trzech edycji "Zatrzymane w kadrze"


ZAPRASZAMY

02
sty'10
XVIII Finał WOŚP - już gramy !

ZAGRAJ Z NAMI !!!

Już ruszyły nasze aukcje w ramach Allegro WOŚP. W tej chwili trwają licytacje na 48 aukcjach wystawionych przez nasz portal. Wśród sprzedawanych przedmiotów, jest wiele gadżetów wykonanych specjalnie na okoliczność XVIII Finału.


NASZE AUKCJE


Już teraz dziękujemy osobom, które wspomogły naszą coroczną akcję, poprzez przekazanie przedmiotów do licytacji. Tych którzy zechcieliby jeszcze wzbogacić orkiestrową pulę gadżetów, proszę o kontakt: wosp@moto-turysta.pl . Oczywiście zachęcam wszystkich odwiedzających www.moto-turysta.pl, do licytacji na naszych aukcjach.

SIE MA!


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp