Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
26
cze'10
Sąsiedzi, których jeszcze nie znamy...

Na przylądku Kap Arkona
fot. Paweł Kubiś

    Nasi zachodni sąsiedzi już nie raz w prezentowanych relacjach, dali się poznać jako wspaniali organizatorzy imprez motocyklowych. Warto tu wspomnieć chociażby o cyklicznych imprezach "BMW Motorrad Day". Rzadko jednak Niemcy są celem naszych wypraw ukierunkowanych ściśle na turystyczne doznania, a przecież poza autostradami to także piękny kraj, który warto odwiedzić.

     W imieniu Kasi & Pawła (MT 054), zapraszam na niemiecką wyspę Rugia:

RELACJA & GALERIA

 

      Pozdrawiamy naszych sąsiadów, którzy dla turystyki motocyklowej wnieśli wielki wkład, poprzez produkcję jednośladów BMW.
      System oceny prezentowanych relacji przyjął się na naszym portalu bardzo dobrze, uprawnieni Moto-Turyści bardzo chętnie przydzielają punkty, dlatego tylko dla formalności zachęcam do wypełnienia kolejnego formularza oceny - już do siódmej relacji opublikowanej w tym sezonie.
 

Lista punktacji Rankingu Moto-Turysta Roku 2010 >>>


 

20
cze'10
Wielkopolska jest ciekawa...

Tytuł fotografi
fot. Autor Fotografi

       Po przeczytaniu relacji Jaśka z Piekar Śląskich, już nikt z Was nie będzie mnie pytał dlaczego mówiąc o Nim używam ksywki "Rosomak". Jasiek z Ewcią, podróżują z nami od samego początku -tzn. już siódmy sezon. Jest co wspominać...

Czasem tak bywa, że musi ktoś przyjechać z daleka, aby pokazać nam jakie piękne i ciekawe miejsca są tuż obok nas. Narodowe Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego w Szreniawie, z pewnością kiedyś odwiedzę.

RELACJA & GALERIA


Pozdrawiamy podróżników ze śląska  i dziękujemy, że pokazaliście nam kawałek pięknej wielkopolski.

Zachęcam uprawnione osoby do oceny relacji, poprzez wypełnienie formularza.

19
cze'10
Dalekie wyprawy...

Na szlaku...
fot. Rafał Zawierucha

     Bardzo daleka wyprawa poprzedzona wieloma przygotowaniami i jeszcze dłuższa droga relacji, która zapodziała się na wirtualnym szlaku podczas przenoszenia serwera naszego portalu.

Mowa tu o wspólnej podróży Rafaela (MT 147) i OKP-a (MT 107), którzy wybrali się do Egiptu i Libii. Jak się okazało Libia to bardzo gościnny kraj, a cena paliwa 40 groszy za litr, zachęca do uprawiania turystyki motocyklowej.

Egipt i Libia 2010


Dziękujemy za przesłaną relację, dzięki której wielu z nas mogło poznać kraj, którego raczej nigdy nie odwiedzi osobiście.

Rafaela witam w gronie aktywnych Moto-Turystów sezonu 2010, a wszystkich uprawnionych zachęcam do oceny relacji przez wypełnienie formularza.


Przy okazji przekazuję wszystkim Moto-Turysta, pozdrowienia od Grzesia z Radomia (MT 017), który obecnie dotarł do celu swojej motocyklowej wyprawy  -Samarkandy w Uzbekistanie.

Pozdrawiamy Rafaela, OKP-a i Grzesia !

15
cze'10
SALVE 2010
 
 
13
cze'10
Witamy Leona w naszym gronie!

Moto-Turysta 152
fot. Rafał Fil

Witamy w naszym portalowym gronie Rafała z Rawicza, którego znajomi nazywają "Leonem". Rafał spełnił nowe wymogi rejestracyjne i otrzymał kolejny numer na naszej liście użytkowników portalu:

Moto-Turysta 152


Jednocześnie zapraszam do przeczytania premierowej relacji Leona pt.:

Nieplanowany środek Polski


Wszystkich, którzy wznowili juz swoja relację w bieżącym sezonie, zapraszam do oceny opublikowanej relacji, poprzez wypełnienie formularza >>>


Pozdrawiamy Leona i do zobaczenia na szlaku...


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp