Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
16
sty'11
Na Twoją fotkę czekamy do 30.01.2011

Każdy może wziąć udział w konkursie,
niezależnie od rejestracji na portalu.
REGULAMIN >

Na zdjęcia czekamy do dnia 20 stycznia 2011r.

Zapraszamy !

konkurs@moto-turysta.pl  

12
sty'11
Dziękujemy za wspólne granie

Motocykl napędzany dobrocią ludzkich serc
AUKCJA TRWA

Za nami już dzień Wielkiego Finału WOŚP. Ostateczne podsumowanie przekażę po zakończeniu wszystkich naszych aukcji i zaksięgowaniu wpłat od kupujących. Nieoficjalnie podczas XIX Finału, zebraliśmy na 57 aukcjach, całkiem niezła sumkę:

10 491,56 PLN


Rok temu zebraliśmy 8 964,22 PLN, czyli znów padł rekord !

 

     Najcenniejszy przedmiot wylicytował Pan Piotr ze Szczecina, a był nim Mini Ścigacz Cukiereczek (2 550 PLN), który osiągnął niekwestionowany rekord oglądalności na Allegro WOŚP - 259 278 odsłon.

     Pozwólcie, że już teraz podziękuję Wam wszystkim za wspólne granie. Przede wszystkim dziękuję naszej kochanej Gabi (MT 126), bez której nasze granie przypominałoby raczej marsz żałobny a nie świąteczną radość. Poza tym chciałbym wskazać i podziękować wszystkim tym, którzy przekazali i czasem nawet sami wykonali przedmioty na licytację: Jackowi (MT 092), Andrzejowi z Leszna, Leonowi (MT 152), Pawłowi (MT 097), Pablowi (MT 079), Marcinowi z Ostrowa Wlkp.

Poza tym wielkie podziękowania dla  Firmy inDream Interactive Media, za bezinteresowne wykonanie pięknego szablonu graficznego dla naszych aukcji.
Wszystkim Kupującym prześlemy pisemne podziękowania wraz z wylicytowanymi przedmiotami.

 

Zachęcam do obserwacji i licytacji naszej ostatniej aukcji:

Motocykl napędzany dobrocią ludzkich serc !

 

 

09
sty'11
XIX Finał WOŚP

XIX Finał WOŚP - GRAMY !

O godz. 9.00 na Śląsku wystartował XIX Finał WOŚP.
Siódmy raz aktywnie uczestniczymy w zbieraniu pieniążków, poprzez wystawianie przedmiotów na aukcjach Allegro WOŚP. W tym roku zbieramy by pomóc dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.


STAN LICYTACJI
09.01.2011 -godz. 24.00

9 519,80 PLN


Na jednej z naszej aukcji padł już niewątpliwie rekord oglądalności przedmiotu wystawionego do sprzedaży podczas XIX Finału WOŚP. Naszego CUKIERECZKA oglądano juz ponad 247 tysięcy razy. Ilość wyświetleń można zobaczyć na każdej aukcji w dolnym prawym rogu. Z informacji jakie otrzymaliśmy wczoraj od administratora Allegro, tak duża liczba odsłon nie wiąże się z błędem technicznym.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !

02
sty'11
XIX Finał WOŚP już 9 stycznia

Anioły przekazane na licytację Allegro WOŚP
fot. Paweł Nowicki

     Już za tydzień 09 stycznia dzień Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już XIX Finał WOŚP i siódmy z naszym udziałem. W tym roku będziemy zbierać pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI. Pomoga nam w tym celu specjalne Aukcje Allegro WOŚP, których przygotowaliśmy ponad 50:

zobacz nasze aukcje>

 

Wśród wystawionych przedmiotów jest "Mini Ścigacz CUKIERECZEK", który osiągnął już rekordową oglądalność (na chwilę obecną 160 tysięcy odsłon aukcji). Jest także "ANIOŁ DUŻY, który wysyła światełko do nieba", wykonany ze środków pochodzących z naszych portalowych składek.

     Jeśli ktoś z Was jeszcze w ostatniej chwili zdecydowałby się na przekazanie przedmiotu, który zasili pulę naszych aukcji i pomoże dzieciom, może jeszcze przesłać do mnie jego zdjęcia na adres wosp@moto-turysta.pl .

W imieniu osób, które przekazały przedmioty,

Fundacji WOŚP, a przede wszystkim chorych dzieciaków,

 ZAPRASZAM DO LICYTACJI

01
sty'11
Mija rok, nadchodzi Nowy Rok...

fot. Jan Malina (MT 033)

Przed nami kolejny
rok 2011...

 

     Co prawda portalowy sezon 2010 trwa do 31 marca 2011, ale przy okazji Nowego Roku warto pokusić się o podsumowanie minionych 12 miesięcy

-czytaj więcej >

 

     Na koniec chciałbym podziękować Pablowi i Beci (MT 079), za wykazaną inicjatywę i zorganizowanie "Świętokrzyskiego Spotkania Moto-Turystów". Zorganizowana przez Was impreza, to kolejna cegiełka dorzucona do naszej portalowej budowli.
     Dziękuje także Michałowi (obecnie właścicielowi Firmy inDream), za bezinteresowną pomoc techniczną przy prowadzeniu naszej strony.

 

W Nowym Roku życzę nam wszystkim wielu tysięcy
bezpiecznych i bezawaryjnych turystycznych wojaży,
oraz udanego czerwcowego spotkania Moto-Turystów.

Paweł - administrator


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp