Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 123»
30
pa'11
Foto historia

Grand Canion
fot. Michał Kubik

Zapraszam na historię opowiedzianą obiektywem aparatu.

Beti i Miki (MT 156), dosłownie zasypali nas pięknymi zdjęciami z wyprawy po USA i naprawdę nie było łatwo wyselekcjonować najciekawsze z nich do opublikowanych galerii. 5500 km i 947 zdjęć po amerykańskich bezdrożach - taka historia chyba nie powtórzy się zbyt szybko na naszym portalu.

Zapraszam do wygospodarowania wolnego czasu na najprawdziwszą turystyczną ucztę i obejrzenia 15-stu galerii z wyprawy:

 

GALERIE z USA >


Pozdrawiamy cała ekipę, czyli siedmiu wspaniałych,

którzy podróżowali za wielka wodą.

29
pa'11
Szczęśliwy powrót

Znani Panowie dwaj...
fot. Sławomir Olejnik

Zapraszam do obejrzenia szczęśliwie ocalałych zdjęć z wyprawy Sławka (MT 137). Niestety nie udało się także polskim informatykom odzyskać zdjęć utraconych podczas kontroli wojskowej na szlaku. Cieszmy się jednak z tego, że MT 137 wrócił do nas cały i zdrowy, bo chyba nikt z Was nie wątpi, że była to bardzo niebezpieczna wyprawa. Tuż przed miastem Van w Turcji, Sławek stracił wszystkie dane w komputerze - ale cóż to za strata w porównaniu z tym, że jeśli byłby tam kilka tygodni później mógłby stracić życie. Hotel w Van, w którym nocował MT 137,  legł niedawno w gruzach podczas trzęsienia ziemi.

Wierzymy, że wszystkie niepowodzenia na irańskim szlaku i bezpowrotna utrata wspaniałych zdjęć, zmobilizują Sławka do realizacji jeszcze ciekawszych turystycznych wyzwań...

GALERIA >

PS.
Sprostowanie do aktualności z dnia 08.10.2011r.
"Relacje na żywo" na naszym portalu przysyłając SMS-y z wyprawy, zapoczątkował oczywiście Paweł z Wronek (MT 054), w roku 2004 podczas wyprawy TOUR THE BALTIC.
Za przytoczoną niezgodność przepraszam.

23
pa'11
Weekend w Trójmieście

Sopocki Bałtyk
fot. Paweł Dudkiewicz

Na takie klimaty przyjdzie nam jeszcze poczekać, chociaż jak co roku w jesienno - zimowe wieczory rozgrzewać nas będą emocje związane z zakończeniem rankingu Moto-Turysta Roku oraz kolejnym Finałem WOŚP. Zanim jednak to nastąpi, powróćmy razem z Becią i Pablem (MT 079) nad wakacyjne polskie morze:

 

Relacja 39/2011 >

 

 

Pozdrawiamy Starachowice.

23
pa'11
Czyżby kontrola następcy ?

Kontrola przed lotem
fot. Jan Malina

Rozpoznajecie zapewne Jaśka (MT 033), zwycięzcę rankingu Moto-Turysta Roku 2010. Ciekawe kto z Was bez zaglądania do relacji rozpoznał samolot, w którym zasiada Jasiek? Kto wie, może to dobra wróżba dla właściciela samolotu tuż przed ostatecznym rozstrzygnięciem tegorocznego rankingu? Póki co do opublikowania pozostało jeszcze 12 rankingowych relacji...

No dość już tego zagadkowego języka - zapraszam do przeczytania relacji nr 38/2011 >

 

Dziękujemy Jaśkowi za nadesłane relacje w rankingowym sezonie 2011. Pozdrawiamy także Ewcię i wszystkich "maliniastych domowników", którzy tak ciepło nas przyjęli podczas wizyty
w Piekarach Śląskich na pogrzebie Andrzeja.

16
pa'11
Witamy Moto-Turystę 159

Piotr podczas występu w Mikstacie
fot. Paweł Nowicki

Piotra i Alinę z Leszna, mieliśmy już okazję poznać podczas tegorocznego spotkania Moto-Turystów na Końcu Świata.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, Alina napisała: "Nakleiliśmy na nasz motocykl naklejkę portalową, ale ciągle miałam wrażanie, że ją po prostu kupiliśmy. Postanowiłam więc, że zasłużymy na nią, tym bardziej, że rzeczywiście podróżujemy."

No i stało się - witamy Moto - Turystę 159
w naszych skromnych portalowych progach!Już dzisiaj zapraszam do obejrzenia zdjęć z pierwszej relacji nadesłanej przez Alinę i Piotra - galeria > . W kolejce czekają jeszcze materiały z dwóch kolejnych wypraw M-T 159. Pozostaje nam tylko cieszyć się, że kolejni Moto-Turyści dołączają do naszego grona i są bardzo aktywni.

 

Pozdrawiamy Alinę i Piotra,

a przy okazji także Set-a (MT 092) z Leszna.


Strony 123»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp