Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
25
kwi'11
Cieszmy się wiosną...

W poszukiwaniu Wiosny
fot. Gabriela Szostak

Gabi to kolejna Moto-Turystka, która wznowiła portalową rejestrację w sezonie 2011. Szukając Wiosny nie tylko trafiła na listę aktywnych MT 2011, ale także dorzuciła kolejną miejscowość do konkursowej bazy danych

GPS-Foto>

 

Chcecie wiedzieć jakie jeszcze ciekawe miejsca odwiedziła Moto-Turystka ze Staszowa szukając Wiosny? Przeczytajcie koniecznie relację:

 

005/2011/Turystyczne wojaże

 

Pozdrawiamy Gabi, która trwa zawsze z naszym

portalem w dobrych i złych chwilach.


 

22
kwi'11
Nieosiągnięty cel...

Ulubione klimaty
fot. Paweł Kubiś

Była wieś Radusz -to cel kolejnej wyprawy Pawła (MT 054).

 

Niestety nie zawsze jest nam dane osiągnąć założony cel podróży bo np. płata nam figla pogoda lub Krążownik Szos odmawia posłuszeństwa. Tytuł aktualności zdradza jaki był finał wyprawy Pawła, jednak mimo to zapraszam do przeczytania całej relacji aby przekonać się dlaczego wieś Radusz nie została zdobyta:

 

Relacja 004/2011/Turystyczne wojaże.


Czekamy na ciąg dalszy zapoczątkowanej wyprawy...

23
kwi'11
Wesołego Alleluja
17
kwi'11
Czeskie jaskinie

Andrzej i serce jaskini Na Pomezi
fot. Danuta Szczogiel

Pierwsza zagraniczna wyprawa sezonu 2011 opisana na naszym portalu, daje możliwość odkrycia pięknych jaskiń  naszych czeskich sąsiadów. Na tą ciekawą wyprawę wybrała się Danka (MT 153) z mężem, synem i znajomymi. Przeczytajcie sami jakie piękności kryją podziemne szlaki:

Relacja 003/2011 Turystyczne wojaże

 

To juz trzecia relacja opublikowana w nowym sezonie, czas zatem rozdzielić aktywnym Moto-Turystom hasła do rankingowej oceny opisywanych wypraw. Przypominam, że nie możemy głosować na własne relacje. Zachęcam każdego we własnym zakresie, do samodzielnego opracowania kryteriów przydzielania punktów.

Przypominam także, że wprowadzona zmiana w regulaminie rankingu "Moto-Turysta Roku", umożliwia w wyznaczonym terminie, dokonywanie ocen wszystkich relacji.

Zachęcam do wspólnej rankingowej zabawy. 

14
kwi'11
Rajd dla Leszka - przypominamy
W dniach od 1-lipca 2011 do 8-lipca b.r., odbędzie się rajd dookoła Polski. Celem rajdu będzie zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla Leszka.
więcej informacji >>>
Aktualnie tworzę listę chętnych aby móc zarezerwować noclegi.
 Kontakt tel. 604 728 823 / Wiesław (M-T 071)
e-mail: wieslaw.swiatkowski@wp.pl

Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp