Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
23
cze'11
Nie dla wszystkich MT - cd.

Na szlaku...
fot. Tomasz Łapucha

Pamiętacie drugą relację opublikowaną na portalu w bieżącym sezonie? Jej autor Paweł (MT 054) opatrzył ją także w podtytuł: "Wyprawa nie dla wszystkich Moto-Turystów".

 

Zapoczątkowana seria wypraw trwa nadal, bowiem Moto-Turysta zarejestrowany dokładnie 100 numerów po Pawle, czyli Tomek (MT 154), zaprasza nas na wędrówkę bezdrożami Bytomia i okolic:

 

Relacja nr 014/2011/Turystyczne wojaże

 

 Opublikowana relacja to także kolejny dowód na to, że aby sprostać portalowym wymogom regulaminowym i wznowić rejestrację w aktualnym sezonie, wcale nie trzeba planować dalekich i kosztownych wypraw.

Pozdrawiamy Tomka i wszystkich wędkarzy napotkanych

na turystycznym szlaku.

19
cze'11
A miały być Piekielne Doły

Wyścig z 75 -letnią tradycją
fot. Artur Bodziony

Artura / Bodka (MT 155) już przedstawiłem w jednej ze wcześniejszej aktualności. Wymogom regulaminowym musi stać się jednak zadość i w celu dokończenia rejestracji publikuję relację z tegorocznej wyprawy pt.:

 

Piekielne Doły >

 

Po ostatnim spotkaniu na Końcu Świata, Bodek zadomowił sięj uż  na dobre w naszym gronie i wszystko wskazuje na to, że razem z nami będzie podróżował przez wiele lat.

 

Życzymy Moto-Turyście 155 wytrwałości w motocyklowo - turystycznym hobby i wielu tysięcy kilometrów turystycznych wojaży.


18
cze'11
Smutny dzień...

Marek Szufa na lotnisku w Michałkowie
fot. Leszek Mańkowski

Dzisiaj jesteśmy myślami razem z Leszkiem (MT 151), który teraz z pewnością  przeżywa ciężkie chwile...

Podczas pokazów lotniczych w Płocku jeden z samolotów wykonujących akrobację wpadł do Wisły. Samolot pilotowany był przez utytułowanego i doświadczonego pilota Marka Szufę -wicemistrza Polski w akrobacji samolotowej, latającego też samolotami Boeing polskich linii LOT.

 

Kilka tygodni temu Leszek przysłał do mnie zdjęcia i zapytał czy zamieszczę na stronie relację z imprezy "Lotnisko bliżej miasta". Ponieważ charakter nadesłanych materiałów odbiegał od klimatów naszego portalu, wrzuciłem zdjęcia do archiwum. Usłyszawszy jednak o dzisiejszym wypadku, czym prędzej pobiegłem do komputera i odszukałem wspomnianą galerię.

Marek Szufa na dwóch pierwszych zdjęciach:

GALERIA >

 

Bardzo dobry sprzęt, wspaniałe wyszkolenie,

ogromne doświadczenie - a jednak...

15
cze'11
Ostatnie gadżety z Końca Świata


Ostatnie gadżety
ze spotkania
Moto-Turystów
na Końcu Świata,
można nabyć
na aukcjach Allegro:

 

kliknij tutaj >

 

Zachęcamy do zakupów.

13
cze'11
Przysyłajcie zdjęcia...

Nasza GABI
fot. Gabriela Szostak

Na stronę dotarły kolejne zdjęcia z wyprawy Moto-Turystów na Koniec Świata. Zdjęcia wykonała Gabi ze Staszowa (M-T 126):

 GALERIA >>>

 

Zachęcam wszystkich uczestników do nadsyłania zdjęć z zakończonego spotkania. W portalowych archiwach fotki nigdy nie zginą i będą tworzyć naszą historię...


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp