Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
17
pa'12
Spotkanie już zaplanowane

Dla wszystkich planujących urlopy na przyszły rok, podaję informację dotyczącą kolejnego spotkania Moto-Turystów.

Spotkanie Moto-Turystów w roku 2013, odbędzie się w weekend po Bożym Ciele (31 maj - 02 czerwiec). Impreza odbędzie się w okolicach Krakowa, a jej gospodarzem będzie Leszek (MT 151).

O szczegółach poinformujemy w terminie późniejszym.

31
pa'12
Piękna nasza Polska cała !

To jest dopiero maszyna...
fot. Piotr Kalitka

Wpatrzeni w wyprawę Sławka (MT 137), wirtualnie zawędrowaliśmy w dalekie zakątki świata, do których większość z nas nigdy naprawdę nie dotrze. Poczytajmy zatem o miejscach, do których mamy dużo bliżej i które na pewno kiedyś odwiedzimy za namową Aliny i Piotra (MT 159):

Relacja 32 / 2012 >

 

Pozdrawiamy dwie Aliny, Agatę, Michała, Leszka i Piotra, którzy kolejny raz udowodnili, że piękna jest nasza Polska cała...

28
pa'12
Planuj sezon z Kalendarzem !


W salonach Motorismo już w październiku jest dostępny super kalendarz, wyprodukowany w ograniczonym nakładzie, wyłącznie dla klientów sieci. Efektowne, designerskie wydanie z 12 oryginalnymi, malowanymi węglem grafikami, w prawdziwie motocyklowym klimacie. Wymarzony prezent pod choinkę, nie tylko dla pasjonatów dwóch kółek. Projekt przemyślano w taki sposób, że grafiki oprawione w ramy, dodadzą motocyklowego charakteru wnętrzom. Warto zajrzeć do salonów i sprawdzić jak można zdobyć Kalendarz Motorismo 2013.

www.motorismo.pl  

Planuj podróże z Kalendarzem Motorismo 2013!

28
pa'12
Świat to za mało -cz.1

Krążownik Szos 137
fot. Sławomir Olejnik

Pierwszy etap wyprawy pt. "Świat to za mało", już za nami. Sławek (MT 137) przygotowuje się do kontynuacji podróży w przyszłym roku, a my tymczasem mamy okazję utrwalić tą niesamowitą wyprawę na stronach naszego portalu. Zapraszam do przeczytania pierwszej części relacji "The World Is Not Enough":

Relacja 31/2012 >

 

Druga cześć już za tydzień.

16
pa'12
Chiny zdobyte !

Moto-Turysta na chińskim szlaku
fot. Sławomir Olejnik

Obróbka prawie 50 Gigabajtów zdjęć nadesłanych przez Sławka (MT 137), doprowadziła komputer administratora strony w lekkie zakłopotanie i dopiero po kilku dniach reanimacji powrócił on do sprawności. Nie dziwi mnie wcale zachowanie maszyny, która przecież razem z nami przemierza tysiące kilometrów turystycznych szlaków. Jedziemy zatem w dalszą podróż ze Sławkiem i odwiedzamy kraj, do którego nie jest wcale łatwo wjechać na dwóch kołach:

CHINY >


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp