Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
31
gru'12
Kończymy Rok w Moskwie

Szampańskie klimaty
fot. Leszek Mańkowski

Tegoroczny rok kończymy w Moskwie na zakończeniu sezonu motocyklowego rosyjskiego klubu Gold Wing-a. Chociaż nie na dwóch kołach, przenieśmy się razem z Krysią i Leszkiem (MT 151), w malownicze moskiewskie plenery.

 

Relacja 41/2012 >

 

W dzisiejszą sylwestrową noc, życzę wszystkim udanej zabawy, co najmniej tak udanej jak podczas opisanej imprezy u naszych wschodnich sąsiadów.

27
gru'12
Jak obcykani ?

Obcykani w Chorwacji
fot. Piotr Kalitka

"Obcykani w Chorwacji" to tytuł ostatniej relacji zakwalifikowanej do rankingu Moto-Turysta Roku 2012. Tytuł wydawałoby się dość jednoznacznie wskazuje na turystyczną zarozumiałość uczestników wyprawy, którzy albo tak doskonale znają ten piękny kraj, albo też z łatwością na szlaku posługują się aparatem fotograficznym. Okazało się jednak, że nawet "obcykanego administratora" potrafi ktoś zaskoczyć  - relacja 40/2012 >

 

Pozdrawiamy Alinę, Bożenę, dwóch Leszków, Wojtka i Piotra.

Dzięki Wam mamy co czytać pod choinką.

 

Przy okazji przypominam, że zgodnie z regulaminem "ostateczny termin przydzielania punktacji mija w dniu 30 stycznia 2013 roku". W najbliższych dniach uprawnieni do głosowania otrzymają przypomnienia o możliwości dokonania zaległych ocen.

23
gru'12
Wesołych Świąt

Podzielić sie opłatkiem,
powiedz mi, co to znaczy?
To dobrze życzyć innym
i wszystko im przebaczyć.

 

Wesołych Świąt

Bożego Narodzenia

życzy

Paweł z Lilką

(administrator portalu).

23
gru'12
WOŚP 2013 - ostatnie chwile...

13 STYCZNIA 2013
21 FINAŁ WOŚP

To już naprawdę ostatnie chwile aby przygotować przedmioty i wysłać je do administratora portalu w celu wystawienia ich na specjalnych aukcjach Allegro WOŚP 2013. Może w świątecznym okresie zamiast siedzieć przed telewizorem, przeglądnij swój garaż, swoje szafy i półki z pamiątkami z podróży i wybierz przedmiot, dzięki któremu pomożesz potrzebującym.

Podczas 21 Finału WOŚP będziemy zbierali pieniążki:

 

"Dla ratowania życia dzieci

i godnej opieki medycznej seniorów".


21 grudnia o godzinie 21.00, ruszyła nasza pierwsza aukcja 21 Finału WOŚP - nasz nick: www_moto-turysta

 

Do dnia 04 stycznia można przysyłać przedmioty na aukcje Allegro WOŚP, które będą wystawione do licytacji za pośrednictwem naszego portalu. W razie pytań proszę o kontakt: wosp@moto-turysta.pl

 

Oj, będzie się działo !

13
gru'12
Odkrywać nieznane...

Wzdłuż Nysy Łużyckiej
fot. Piotr Kalitka

Alina i Piotr (MT159), pewnie zmierzają do końca rankingowej rywalizacji "Moto-Turysta Roku 2012", przy okazji pokazując nam piękne i niezbyt odległe miejsca, których odwiedzenie możemy zaplanować w kolejnym motocyklowym sezonie. Dzisiaj mamy możliwość za Ich pośrednictwem odkryć piękne miejsce u naszych zachodnich sąsiadów:

Relacja 39/2012 >

 

Na naszym portalu wędrujemy  do Niemiec głównie przy okazji corocznych zlotów BMW Motorrad Days - ale nie tylko! Przypomnijmy piękną wyspę Rugia (wyprawa z roku 2010) i Szwajcarię Saksońską (wyprawa z roku 2011). Kto wie, może w dobie panującego kryzysu już niedługo wędrówki po krajach naszych sąsiadów staną się bardziej popularne? Jestem przekonany, że tuż po przekroczeniu polskich granic,  jest wiele cudownych miejsc czekających na motocyklowych odkrywców...


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp