Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
27
maj'12
Pętla Bałtycka

Gdańsk -przed wjazdem na prom
fot. Maciej Albin

Dokładnie miesiąc temu Paula i Maciek wyruszyli w swoją pierwszą motocyklową podróż a już dzisiaj możemy przeczytać relację z wyprawy autorstwa Moto-Turysty 146.

 

Relacja 08 / 2012 >

 

Jeszcze raz witamy nowych podróżników w naszym gronie, którym zapału do przemierzania turystycznych szlaków nie brakuje. Życzymy Wam kolejnych ciekawych motocyklowych wypraw i wielu niezapomnianych wrażeń, które możecie uwiecznić w postaci wspomnień spisanych i opublikowanych na naszej stronie w formie relacji.

21
maj'12
Moja wola błędowa...

Najważniejsze zrobione
-punkt poboru opłat w tle
fot. Paweł Lachowicz

Poniedziałek zwykle kojarzy nam się z pracą, dlatego na dzisiaj przypadła premiera relacji z roboczego wyjazdu Moto-Turysty 005. Brodaty Miś nie pojechał na odpoczynek, nie był też nastawiony na podziwianie krajobrazów podczas jazdy, lecz wyruszył na szlak aby przedstawić nam raport na temat polskich autostrad. Niezależnie od tego czy zdążymy czy nie przed turniejem piłkarskim EURO, nam motocyklistom autostrady są naprawdę potrzebne...

 

Relacja 09 / 2012 >

 

Zachęcam do dokładnego przeczytania opublikowanego materiału
i rozszyfrowania dość dziwnego tytułu relacji...

Pozdrawiamy Brodatego Misia i dziękujemy za meldunek ze szlaku.

20
maj'12
Witamy Moto-Turystę 164

Paulina i Maciek
fot. Maciej Albin

Paula & Maciek -to kolejni motocyklowi podróżnicy, którzy zdecydowali się  na przystąpienie do naszego portalowego grona:

Moto-Turysta 164 >

 

W oczekiwaniu na ukazanie się relacji, która jest już przeze mnie przygotowywana, zapraszam do obejrzenia zdjęć z wyprawy pt. "Pętla Bałtycka":

Galeria >

 

Spełnienie regulaminowych wymogów nie jest chyba takie proste, bowiem na pięć wypełnionych (potwierdzonych) formularzy rejestracyjnych, tylko jeden kandydat konsekwentnie finalizuje swój zamiar przyłączenia się do naszej grupy. Główną przeszkodę stanowi konieczność napisania i przesłania do publikacji materiału z motocyklowej wędrówki. Może to i dobrze, że teraz nie jest tak łatwo... Wystarczy spojrzeć na początek listy Moto-Turystów i zobaczyć ilu "turystycznie anonimowych" motocyklistów zarejestrowało sie w pierwszych latach istnienia strony. Słomiany zapał, to tak jak paląca się słoma - szybko się wypala... Mimo wszystko zachęcam wszystkich tych, którzy w przeszłości wypełnili formularz i nie dokończyli swojej rejestracji, do dalszych działań. Turysta motocyklowy to twardy człowiek i tak łatwo poddać się nie można !

 

Pozdrawiamy serdecznie Maćka i Paulę. Jeśli tylko czas Wam pozwoli, zapraszamy na spotkanie w "Zielonej na Czarnym Śląsku" - to już za niespełna miesiąc.

16
maj'12
Elektrownie wodne i latarnie

Autor relacji na szlaku...
fot. Jacek Kapelusiak

Podążamy dalej szlakiem latarń morskich i do puli odwiedzonych miejsc dorzucamy jeszcze kilka elektrowni wodnych...

 

Relacja 07 / 2012 >


Bardzo cieszymy sie, że Cecylia i Jacek powrócili na turystyczny szlak. Miniony sezon nie był dla nich łatwy za sprawą wypadku Jacka i późniejszej rechabilitacji. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło i czas domowego odpoczynku zaowocował nową stroną: 

Moto Jacek & Cecylia >

 

Przy okazji przypominam, że zgodnie z regulaminem rankingu Moto-Turysta Roku - Rozdział III, pkt. 2 - "Autorem relacji z wyprawy może być Moto-Turysta lub zarejestrowany pasażer / widniejący na portalowej wizytówce Moto-Turysty"

Zapraszam do zaglądnięcia na uaktualnioną wizytówkę M-T 149 >

 

13
maj'12
Na rybkę do Rewala

MT 156 & zachód słońca w Rewalu
fot. Michał Kubik

Od wczoraj przypominamy na stronie głównej wyprawę Pawła (MT 097), którą odbył w sezonie 2008 "Szlakiem Latarń Morskich". Nie bez powodu wybór padł właśnie na ten materiał, ponieważ dzisiaj zamieszczamy opis kolejnej wyprawy, która nawiązuje do latarń morskich...

 

Relacja 06 / 2012 >

 

Opublikowana relacja umożliwiła jego autorowi wznowienie rejestracji w sezonie 2012 i zapewniła awans do rangi OBIEŻYŚWIATA.

 

Pozdrawiamy Mikiego & Beti -bo o nich tu mowa,

oraz całą ekipę, która wybrała się na rybkę do Rewala.


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp