Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 123»
30
cze'12
Chiny zdobyte...

Moto-Turysta 137 na chińskiej granicy

Dojeżdżamy na drugi posterunek celny i tu już gigantyczne przejście:  140km od granicy z Kirgizją. Chiny to wielki kraj i pokazują to nam na każdym kroku. Ładnie jeden za drugim stoimy do drugiej odprawy celnej...

 

- czytaj dalej >

26
cze'12
Aurora Project, czyli Polska - Murmańsk

fot. Zbyszek Lach

Dzisiaj trochę szaleństwa na naszym portalu... Zimowa wycieczka z Polski do Murmańska - 3 motocykle, 6 tysięcy km. Cel wycieczki - zobaczyć Zorzę Polarną!

 

Zapraszam na film

nadesłany przez jednego

z uczestników wyprawy:

Aurora Project >

 

Dziękujemy, że po powrocie do kraju, trafiliście także na naszą stronę. Nasz portal zawsze będzie otwarty dla tak pozytywnie zakręconych turystycznie motocyklistów!

24
cze'12
Fly and Ride 2012

Leszek z organizatorem imprezy
fot. Leszek Mańkowski

Dobrze dzieje się, że podczas relacji z podróży publikowanych na łamach naszego portalu, często przewijają się wątki, dzięki którym możemy bliżej poznać ich autorów. Ostatnio podróżując po "filmowym mieście" mogliśmy wraz z Leonem (MT 152), cofnąć się do lat Jego dzieciństwa. Tomek z Bytomia (MT 154), opisując dokładnie rok temu jedną z wypraw, poznał nas ze swoim ojcem. Włochaty z Lublina (MT 162), w swojej pierwszej  relacji zdradził nam zamiłowania do drewnianych konstrukcji, dzięki którym może daleko podróżować. Przykładów takich można mnożyć bez końca...

O dwóch pasjach Leszka (MT 151), chyba wszyscy już wiemy i tytuł kolejnej relacji zdradza klimat wyprawy:

Fly and Ride >

 

Pozdrawiamy wszystkich uczestników opisanej imprezy. Szczególne słowa uznania za ciekawe pomysły, kierujemy dla jej organizatorów.

20
cze'12
Portalowe zakupy...

Podróżuj z nami na Śląsk
Pamiątka ze spotkania Moto-Turystów

Istnieje możliwość zakupu pamiątkowego znaczka ze spotkania Moto-Turystów w Zielonej na czarnym Śląsku (znaczek metalowy, 3 cm x 3 cm, przypinany na śrubę). Dla Moto-Turystów zarejestrowanych na naszym portalu, cena znaczka wynosi 15 zł. razem z przesyłką.

 

Pozostało jeszcze kilka naszywek z logiem Moto-Turysty (haftowana, 8,5 cm x 6,5 cm) w cenie 15 zł. za sztukę.

 

W celu zamówienia wystarczy tylko wysłać informację na adres:

pawel@moto-turysta.org  .

Liczba gadżetów jest ograniczona...

18
cze'12
Weekend z Moto-Turystą

Dziękujemy za spotkanie w Zielonej na czarnym Śląsku.
Słowa uznania dla organizatorów spotkania, czyli dla "Endrju team" na czele z Danką / MT 153, oraz dla Jaśka z Ewcią / MT 033. Chyba każdy z nas wrócił ze spotkania odprężony, wypoczęty i z naładowanymi akumulatorami do dalszego podróżowania z Moto-Turystą...

Galeria >


Zachęcam do nadsyłania zdjęć ze spotkania, nawet jeśli macie ich zaledwie kilka. W portalowym archiwum fotki na pewno nie zginą i uwiecznią naszą historię.


Strony 123»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp