Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
18
sie'12
Wyprawa po złoto...

Wyprawa po złoto Moto-Turysty 151
fot. Leszek Mańkowski

Moto - Turysta 151 podróżuje na lądzie, na niebie i pod ziemią. O ile lądowe i podniebne wyprawy Leszka są nam bardzo dobrze znane, to o podróży podziemnym szlakiem dowiemy się dzisiaj po raz pierwszy...

Zapraszam do przeczytania kolejnej relacji:

Relacja 22 / 2012 >


Przy okazji serdecznie pozdrawiamy
Panią Elżbietę Szumską, która umożliwiła zrealizowanie opisanej
w relacji podziemnej podróży. Oczywiście zachęcamy do odwiedzenia gościnnych progów Kopalni Złota w Złotym Stoku - www.kopalniazlota.pl

14
sie'12
Władywostok zdobyty...

Władywostok 2012
fot. Sławomir Olejnik

Świeciło słońce i było super, aż do momentu jak z asfaltu zrobiło się klepisko i wielkie Tir-y przerobiły je w potężną zasłonę dymną. Na to wszystko jeszcze deszcz. Nic nie widziałem a jazda po glinie pomiędzy ruskimi kierowcami, to już wyzwanie nie dla mnie. Nie miałem jednak wyjścia i musiałem jechać dalej.

Dwie wyjebki na mokrej glinie nie natchnęły mnie optymizmem i próbowałem przeczekać burze. Czekałem i czekałem, i czekałem, i lało, i lało, i lało…

Do Władywostoku mam tylko 800 km, ale w takim tempie to chyba do grudnia będę jechał. Znowu deszcz...

03
sie'12
Wspomnień czar...

W oddali Bazylika w Krzeszowie
fot. Angela Bodziony

Nie po raz pierwszy mamy okazję zawędrować z Moto-Turystą, do miejsc jego dzieciństwa. Dzisiaj w taką podróż zabierze nas Moto-Turysta 155, czyli Bodek i Angela z Korzeńska. Dla autorów relacji powrót po latach w miejsca swojej młodości z pewnością dostarczył wielu emocji, których nie sposób przekazać w postaci napisanych zdań. Jedno jest pewne, że przy okazji i my poznamy wiele ciekawych miejsc... Zapraszam do przeczytania relacji.

 

Relacja 21 / 2012 >

 

Pozdrawiamy Angelę i Bodka - jak to dobrze, że remont domu

już się skończył i wyruszyliście na szlak...

03
sie'12
Białoruskie peregrynacje

Cerkiew
fot. Leszek Mańkowski

Nie taki diabeł straszny, jak go malują... Białoruś to nie tylko Łukaszenka, ale także "kraj ładny, ludzie ze słowiańskimi duszami, życzliwi, drogi dobre i tanie paliwo". Krysia i Leszek (MT 151), przybliżą nam troszkę kraj naszych sąsiadów w kolejnej opublikowanej relacji:

Relacja 20 / 2012 >

 

Pozdrawiamy naszych dzielnych podróżników i służby celne, które często umożliwiają Moto-Turystom sprawne przekroczenie granic.

01
sie'12
Bajkał zdobyty...

Moto-Turysta 017 nad Bajkałem
fot. Grzegorz Kicior

Publikacja kolejnej relacji to bardzo dobra okazja do przybliżenia wszystkim portalowiczom młodszym stażem, postaci Moto-Turysty 017. Grześ z Radomia podróżuje z nami od samego początku istnienia strony. Jest z nami "na dobre i na złe" i chociaż nie jest wykwintnym gawędziarzem i pisarzem, to swoją postawą na zawsze wpisał się już w pozytywną kartę historii naszego portalu. Warto chociażby przypomnieć, że Grześ z Asią zdobyli w sezonie 2004 tytuł "Moto-Turysty Roku", dokumentując blisko 20 tyś. km turystycznych wypraw.

Moto-Turysta 017 mało mówi, niewiele pisze, ale za to sporo jeździ

- przekonajcie sie sami czytając kolejną relację.

Relacja 19 / 2012 >

 

Pozdrawiamy Grzesia i jego kolegę z Mołdawii,

którzy razem zdobyli Bajkał...


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp