Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 123»
30
wrz'12
Francuskie wojaże

Skorpio & Cecylia na szlaku
fot. Jacek Kapelusiak

Za nami słoneczny weekend, podczas którego można było wyruszyć w ostatnią motocyklową wyprawę zaliczaną do tegorocznego rankingu Moto-Turysta Roku. Słońca trochę brakowało Jackowi i Cecylii podczas zwiedzania Paryża, ale mimo to Ich wyprawę do Francji należy uznać za bardzo udaną. Spędzić kolejną  rocznicę ślubu w romantycznym Paryżu i w scenerii pięknych zamków nad Loarą, chyba każdy z nas by chciał.

Zapraszam do przeczytania kolejnej relacji, która  wszystkim wybierającym się do Francji, może posłużyć jako mini przewodnik turystyczny.

Relacja 30 / 2012 >

 

Pozdrawiamy Cecylię i Skorpia, życząc Im kolejnych małżeńskich jubileuszy na turystycznym szlaku.

23
wrz'12
Radość z podróżowania

Elka i Paweł Na szlaku
fot. Paweł Banasiak

Z wielką radością zapraszam do przeczytania kolejnej relacji autorstwa Moto-Turysty 097. Radość ta płynie z dobrej turystycznej formy Pawła z Góry nad Notecią, który jeszcze nie tak dawno rozważał możliwość pożegnania dwóch kółek. Cieszy bardzo zdrowie Pawła i cieszy fakt, że nadal aktywnie wspiera nasz portal pomimo, iż Jego zasłużona ranga Przewodnika daje możliwość turystycznego leniuchowania.

 Relacja 29 / 2012 >

 

Pozdrawiamy Elkę i Pawła, życząc jeszcze wielu tysięcy wspólnych motocyklowych wojaży.

23
wrz'12
MT 159 na GAPA 2012

Piotr na BMW Motorrad Days 2012
 fot. Alina Kalitka

Oj, troszkę zaszyfrowany tytuł dzisiejszej aktualności. Wszyscy dosiadający motocykli BMW wiedza już o co chodzi, a pozostałym podpowiem, że Alina i Piotr (MT 159), gościli w tym roku na BMW Motorrad Days. To już tradycja, że na naszej stronie corocznie pojawiają się wzmianki o tej imprezie, za sprawą uczestniczących w niej Moto-Turystów.

   Bardziej bystrzy podróżnicy kojarzą teraz, że każda impreza BMW w Garmisch, jest wyśmienitym pretekstem do zorganizowania dalszych turystycznych wojaży po przyjaznych dla motocyklistów Alpach.

Czy Alina i Piotrek dają się skusić i skorzystają z takiej okazji?

Póki co zapraszam na galerię zdjęć z BMW Motorrad Days 2012:
 GALERIA >


 
21
wrz'12
Pozdrowienia z Rzymu???

A jednak Rogalin
fot. Alina Kalitka

Bardzo przyjemnie jest publikować materiały z dalekich turystycznych wypraw, ale równie cieszy zamieszczanie relacji z krajowych szlaków. Kogo jak kogo, ale Moto-Turystów nie muszę chyba przekonywać jak piękny jest nasz kraj. Pozostaje mi tylko zachęcić i dodać Wam odwagi do nadsyłania materiałów nawet z tzw. wypraw "wkoło komina". Ktoś powie powie, że nie warto patrząc na "mega wyprawy" opisywane na naszej stronie. Przeczytajcie zatem opis stupięćdziesięciokilometrowej wycieczki:

 

Relacja 28 / 2012 >

 

Pozdrawiamy dwie Aliny, Michała i Piotra.

Oby więcej takich barwnych materiałów na naszej stronie.

Barwna złota jesień już blisko...

19
wrz'12
Wronki dla Liberii

Pozdrawienia z Liberii od najmłodszych
fot. Paweł Kubiś

Paweł (MT 054), nie nadesłał w tym sezonie żadnej relacji z motocyklowych wojaży, ponieważ przebywa na misji w dalekiej Liberii. Krótki urlop w kraju z pewnością każdy z nas na Jego miejscu przeznaczyłby na wypoczynek...  Natomiast Paweł, Kasia i Igor, już w najbliższą sobotę 22.09.2012  we Wronkach, współorganizują imprezę charytatywną pt.

"Wronki dla Liberii"

- program imprezy >
 

Dowiedziałem się także, że zmierza do mnie paczka z Wronek z gadżetami na aukcje Allegro WOŚP.

Aż łza się w oku kręci, patrząc jak płynie pomoc dla dzieci na całym świece, bo przecież czy to w Polsce, czy w afrykańskiej Liberii, uśmiech dziecka jest zawsze taki sam!!!


Strony 123»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp