Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
28
kwi'13
Ekipa na majówce

Konkurs
fot. Motorismo

Nasz portalowy konkurs fotograficzny został zawieszony już w minionym sezonie, jednak nadarza się okazja dla miłośników fotografii na dwóch kołach, do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie:

"Ekipa na majówce"

Wystarczy zrobić zdjęcie swojej motocyklowej paczki podczas majowego weekendu i nie ważne czy będzie to wyprawa na koniec świata, czy tylko będziecie się kręcić wkoło komina. Jeśli na Waszych zdjęciach oprócz motocykli i pięknych plenerów, będzie można dostrzec radość z jazdy, przyjaźń i emocje, to o nagrodę możecie być spokojni. Do wygrania są nagrody z katalogu „Świat Akcesoriów Motocyklowych” o łącznej puli 4000 złotych. Szczegóły na www.motorismo.pl 

 Zapraszamy do udziału w konkursie!

27
kwi'13
Mój pierwszy raz...

Mój pierwszy raz z "Włoszką"
fot. Miki / MT 156

Nowy sezon, nowe plany, nowe wyzwania, czasem także nowe dwa koła do podróżowania...

Beti (MT 156), zafundowała sobie na nowy sezon niezłą dawkę adrenaliny dosiadając "potwora", którego trzeba okiełznać na turystycznym szlaku. Zapraszam do przeczytania pierwszej relacji w sezonie 2013, trochę innej od wszystkich wcześniej prezentowanych, jednak zapowiadającej spore emocje w kolejnym portalowym sezonie. Chciało by sie powtórzyć za Jurkiem Owsiakiem - oj, będzie sie działo!

 

Relacja 01/2013 >

 

Beti & Mikiemu życzymy wielu bezpiecznych kilometrów na szlaku i wreszcie wjechania na portalowe podium rankingu "Moto-Turysta Roku". Będzie to zasłużone podium, bo ostatnie dwa sezony zakończyli na miejscu nielubianym przez każdego uczestnika jakiejkolwiek rywalizacji, czyli na miejscu czwartym.

21
kwi'13
Relacja Roku 2012

Pamiątkowa statuetka
fot. administrator

Przed publikacją pierwszej relacji nadesłanej w nowym sezonie, koniecznie musimy podsumować ranking "Relacja Roku 2012". Jest to czysta formalność, bowiem przydzielone przez Was punkty w minionym sezonie jednoznacznie wskazały, że tytuł ten zdobyła relacja pt. "Świat to za mało..." autorstwa Sławka z Wielunia (MT 137).

Począwszy od sezonu 2012, patronat nad rankingiem "Relacja Roku" objęła Firma Held, znany i ceniony producent m.in. rękawic motocyklowych. O dłonie przecież należy dbać, bo oprócz tego że służą nam one do trzymania kierownicy, to także umożliwiają pisanie wspaniałych relacji z turystycznych szlaków.

Dzięki uprzejmości przedstawicieli Held w Polsce, także poprzedni dwaj laureaci rankingu z lat 2010 i 2011, otrzymali miłą niespodziankę...

 

Zapraszam do działu RELACJA ROKU >

 

Sławkowi gratulujemy zwycięstwa w rankingu,

choć Jego wyprawa wciąż trwa...

20
kwi'13
Dziesiąty sezon przed nami...

Dziesiąty sezon
Moto-Turysty przed nami...

Jakie mamy plany
na kolejny rok wspólnego podrózowania?

 

PRZECZYTAJ >

19
kwi'13
Zanim kupisz...

fot. Motorismo

Za kilka dni majówka. Plany pierwszych tegorocznych motocyklowych podróży pewnie już dopięte na ostatni guzik. Gdyby jeszcze coś "oprócz błękitnego nieba" było Wam potrzeba, to zapraszam do przejrzenia Katalogu Świat Akcesoriów Motocyklowych:

 

KATALOG >


Teraz nie musicie już przeczesywać całego Internetu, ponieważ w jednym miejscu znajdziecie wszystko co potrzebujecie dla siebie lub swojego motocykla.  Wiodące marki z całego świata, wszystkie wzory i kolory, cenne informacje, opisy funkcjonalności - wystarczy zajrzeć, porównać i zadecydować...

POLECAMY i ZAPRASZAMYStrony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp