Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
30
cze'13
Wiadomości z trasy...

czwartek godz. 5.30 -START
fot. Jacek / MT 092

Leon,

czyli Rafał z Rawicza

(Moto-Turysta 152),

samotnie podróżuje

po deszczowych Alpach...

29
cze'13
Jeść po prostu trzeba...

Relaks na Narwi
fot.Brodaty Miś / MT 005

Bywało się na różnych imprezach. Na niektórych było pod dostatkiem pokarmu dla ciała i ducha, na niektórych bywało trochę gorzej... Chociaż nie byłem, to mogę zagwarantować, że na imprezie, na którą wybrał się Moto-Turysta 005, pożywienia dla ciała było mnóstwo a i dla ducha też sporo atrakcji się znalazło. Zresztą przekonajcie się sami:

 

Relacja 06/2013 >

 

Pozdrawiamy motocyklowych zwycięzców kulinarnej rywalizacji i uczestników I-go Spotkania Moto-Turystów w Nowogrodzie, których rozpoznałem na opublikowanych w relacji zdjęciach. Nie wiem jak Wy, ale ja idę odpalić grilla...

07
cze'13
Gdów w obiektywie Danki

W Kopalni Soli BOCHNIA
fot. Danka / MT 153

Zapraszam do obejrzenia kolejnych zdjęć z naszego spotkania w Gdowie:

 

GALERIA >

 

Dziękujemy Dance (MT 153), za piękne zdjęcia, które trafiły juz do sejfu z archiwum naszego portalu. Podczas kolejnego spotkania świętować będziemy okrągły jubileusz istnienia Moto-Turysty i każda pamiątka z naszych dotychczasowych spotkań przyda się na pewno.

 

Pozdrawiamy całą ekipę "Endrju team".

21
cze'13
SALVE 2013

Moto-Turysta 114 na SALVE
fot. organizator SALVE

W tym roku terminy organizacji  XI Motocyklowego Spotkania z Mszą Świętą SALVE 2013 i naszego spotkania w Gdowie, przypadły w ten sam czerwcowy weekend i nie było nam dane uczestniczyć w obu imprezach naraz. W Trzebicku był jednak nasz przedstawiciel - ks. Marcin (MT 114), który wraz z zespołem przygrywał do liturgii mszalnej.

Dzięki uprzejmości Pawła Walendowskiego z Ostrowa Wlkp. (jednego z organizatorów imprezy), możemy poczuć klimat tegorocznego SALVE za pośrednictwem udostępnionych zdjęć, do obejrzenia których serdecznie zapraszam: Galeria>

 

Do zobaczenia na XII SALVE...

 

Jeśli chcecie posłuchać jak gra na perkusji Moto-Turysta 114, zapraszam do posłuchania płyty, której premiera miała miejsce właśnie na SALVE.

KERYGMAT - POSŁUCHAJ>

Mnie bardzo spodobał sie ostaniu utwór - a Wam?

16
cze'13
Wspominamy spotkanie w Gdowie

Kolejka w Kopalni Soli Bochnia
fot. Brodaty Miś / MT 005

Dzięki kolejnej relacji wszyscy trafimy pod "krzesło Kantora", które widoczne jest także na pamiątkowym znaczku ze spotkania w Gdowie.

 

Relacja 05 / 2013 >

 

Jak zwykle aktywnych Moto-Turystów sezonu 2013, zachęcam do przydzielania punktacji za opublikowany materiał. Proszę o sprawiedliwe oceny aby nasza zabawa nie zatraciła turystycznego uroku.


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp