Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
01
sty'14
Spotkanie Moto-Turystów 2014

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE...
12
sty'14
Gramy o jeden kilometr dalej...

XXII Finał WOŚP
12.01.2014

STAN LICYTACJI

po zakończeniu 142 aukcji

 

 

Zadeklarowana kwota:
 
27 637,43 PLN   


Zaksięgpwana kwota:
  28 495,82 PLN


 

D Z I Ę K U J E M Y !!!

06
sty'14
Witamy Moto-Turystę 167

Celi & Szubi
fot. Szubi / MT 167

Kolejny motocyklista, który spełnił wszystkie wymogi rejestracyjne i już właściwie 10 grudnia otrzymał ode mnie potwierdzenie rejestracji, bardzo ułatwił mi sprawę. Nie muszę bowiem przedstawiać Celi i Piotra, ponieważ Moto-Turysta 167, sam dokładnie opisał swoją przygodę z motocyklem w premierowej relacji, do przeczytania której serdecznie zapraszam:

 

Relacja 38 / 2013 >

 

Turystyka motocyklowa to nowa przygoda w życiu Szubiego i Celi, dlatego jest nam niezwykle miło, że rozpoczynają ją wspólnie z naszym portalem.

Napiszę krótko - lepiej nie mogliście trafić !!!

Życzymy powodzenia na turystycznych szlakach.

05
sty'14
Premierowa relacja Halika...

Harley-Davidson na szlaku...
fot. Halik / MT 166

Jakub z Poznania, który jest zarejestrowany na naszym portalu pod pseudonimem Halik i numerem 166, musiał trochę poczekać na publikację swojej pierwszej relacji, z uwagi na pierwszeństwo materiałów objętych rankingami. Dzisiaj relacja, która dała Halikowi możliwość przyłączenia się do naszego turystycznego grona, wreszcie ujrzała światło Waszych monitorów.

 

Relacja 27 / 2013 >

 

Moto-Turysta 166, na poczatku relacji napisał zdanie: "Przeczytałem i czytam wszystkie Wasze relacje!", choć od teraz musi już trochę zweryfikować to stwierdzenie operując określeniem "nasze relacje".

Pozdrawiamy Jakuba i gratulujemy udanej premierowej relacji,

czekając na następne meldunki ze szlaku...

01
sty'14
Na podsumowania przyjdzie czas...

      Na podsumowanie sezonu 2013, będzie jeszcze okazja. Póki co, zgodnie z regulaminem rankingu, do końca stycznia można przydzielać punkty w ramach ocen wszystkich relacji opublikowanych od dnia 01 kwietnia 2013. Każdy z Was otrzyma  przypomnienie, których relacji nie ocenił.

 

      Przed nami Nowy Rok 2014, rok bardzo ważny, bo świętować będziemy minione 10 lat na turystycznym szlaku. Kulminacją jubileuszu, będzie nasze spotkanie w dniach 6-8.06.2014 w Mierzynie k/Międzychodu. Podczas spotkania będzie udostępniona wystawa dotyczącą naszej 10-letniej działalności. Przypominam, że środki na organizację wystawy pozyskujemy poprzez sprzedaż naszych breloczków na aukcjach Allegro>

 

      Trwają także prace nad spisaniem historii portalu i wydaniem jej w formie publikacji papierowej. Czy to się uda, czas pokaże...

Z przykrością muszę jednak stwierdzić, że Wasz odzew na mój poprzedni apel w sprawie współtworzenia publikacji jest znikomy, dlatego ponawiam prośbę. Każdy kto zechce podzielić się swoimi wspomnieniami, może nawet nieznanymi do tej pory faktami związanymi z działalnością portalu lub Waszymi wyprawami, może dorzucić kilka zdań do naszej książki. Mile widziane anegdoty, wspomnienia pierwszego spotkania z portalem, nawiązania turystycznych przyjaźni za pośrednictwem strony, może jakieś ciekawostki, plotki na nasz temat zasłyszane w środowisku motocyklowym, a może po prostu zdjęcie z opisem, które wcześniej nie było publikowane na naszej stronie. Teksty mogą dotyczyć różności związanych z działalnością portalu i wcale nie muszą być to długie opisy, wystarczy czasem tylko kilka zdań. Materiały do naszej wspólnej publikacji proszę przesyłać bezpośrednio do Aliny / MT 159, która pracuje nad spisaniem naszej historii: alinakal@wp.pl
Zapraszam do współpracy także gości, którzy sporadycznie zagladają na nasz portal. Wasze wypowiedzi będą dla nas bardzo pomocne i niektóre opublikujemy na łamach powstającej publikacji.

 

Portalowa historia spisana na papierze, również dla mnie jest wielką niewiadomą i tajemnicą, ponieważ to my wszyscy ją piszemy i do końca nie wiemy co będzie ona zawierała.


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp