Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
23
lut'14
Wspomnienia ze szlaku...

Mira na syryjskim szlaku...
fot. Maciek

W tym roku nie podesłałam żadnej relacji, niestety życie boleśnie zweryfikowało nasze turystyczne plany. Nie udało się, ale pozostały pomysły na przyszłość.
Udało mi się jednak namówić Maćka (Franza) - mojego partnera nie tylko od motocyklowych wojaży, do opisania naszej wspólnej podróży do Syrii w 2010r., tuż przed wybuchem powstania przerodzonego później w beznadziejnie długą i pełną ofiar wojnę. Wprawdzie ten wyjazd to już historia, ale może warto pomarzyć, że jeszcze nie jednemu Moto-Turyście będzie dane odwiedzić ten piękny kraj.

 

RELACJA >

 Mira / MT 163

08
lut'14
Polecamy trzy kolejne książki.

Zjadłem Marco Polo
  Wydawnictwo Bezdroża

Na półki naszej biblioteki, trafiły kolejne trzy książki przywiezione z turystycznego szlaku przez Brodatego Misia / MT 005:

 

"100 przełęczy alpejskich

na motocyklu."

 

"Wyprawy motocyklowe.

Techniki jazdy."

 

"Zjadłem Marco Polo."

 

Więcej na temat publikacji szukajcie w dziale

BIBLIOTEKA >

 

Szczególnie polecamy ostatnią pozycję autorstwa Krzysztofa Samborskiego "Zjadłem Marco Polo", bo przecież podróże po Azji Centralnej to marzenie nie jednego z nas...

Kto uważnie śledził poprzednią wędrówkę Sławka / MT 137, z Polski do Władywostoku, poznał już autora książki, który razem ze Sławkiem przemierzał chińskie szlaki.

27
lut'14
Życzenia od Ambasadora RP w Brazylii

Moto-Turysta na stronie Ambasady RPi
fot. Autor Fotografi

Moto-Turysta 137, swoje 50-te urodziny obchodził wczoraj bardzo hucznie. Nic więc dziwnego, że życzenia i zaproszenie dla Sławka przesłał sam Ambasador RP w Brazylii:

List do Pana Sławka


Również na stronie Ambasady na FB, pojawiły się wczoraj życzenia i link do naszego portalu:

Ambasada RP w Brasilii

 

W imieniu Sławka dziękuję za życzenia Ambasadorowi i wszystkim Wam, którzy wczoraj przesłali ciepłe słowa do Brazylii, choć tam atmosfera i tak gorąca, za sprawą trwającego karnawału.

Przy okazji pozdrawiamy Panią Karolina Małaczek Mazo,

która promuje naszą ojczyznę w Brazylii.

24
lut'14
Rabaty Topnieją!!!

Tegoroczna łaskawa zima zdaje się powoli opuszczać nasze progi. I całe szczęście! Warto zacząć się już szykować się do sezonu. Ekipa z Motorismo wychodzi Nam naprzeciw i odpala tradycyjną już przedsezonową akcję „Rabaty Topnieją”.


 

Mechanizm jest banalnie prosty! Rabaty w Motorismo lecą w dół z każdym tygodniem marca. Im szybciej wpadasz, tym więcej zgarniasz!

SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ TUTAJ >

 

Zapraszamy do Motorismo!


26
lut'14
Kolejnych 50 lat w podróży !

Oficjalna premiera filmu
fot. Sławek / MT 137

Z okazji 50-tych urodzin, przesyłamy z Polski do Brazylii, za pośrednictwem naszego portalu, życzenia dla Sławka / MT 137. Niech Twoja motocyklowa wędrówka "Świat to za mało", trwa przez kolejne 50 lat.

W ramach urodzinowego prezentu, zapraszam na premierę Twojego filmu, przedstawiającego kawałek drogi z pierwszej części podróży pt. 'Świat to za mało".

FILM >

 

STO LAT NIECH SŁAWEK JEŹDZI NAM !!!

Ściskamy Cię i do zobaczenia w kraju.

 

Moto-Turyści


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp