Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
17
pa'15
MIERZYMY WYSOKO - 24 Finał WOŚP

 

Znamy już cel 24 Finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2016 roku. Tym razem pieniążki z naszych licytacji przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Kolejna edycja znaczków "Motocyklista z sercem" już w przygotowaniu. Czy Ty również coś przygotowujesz na Wielkie Granie?

16
pa'15
Pozdrawiamy Czesia z Łodzi

Spotkanie z Przyjacielem MotoTurystyi
fot. Szubi / MT 167

    Nasze logo rozpoznawalne jest nawet w podziemiach kopalni złota w Złotym Stoku. Dzięki portalowej naszywce zostałem zidentyfikowany i mogłem poznać Czesława z Łodzi, który od wielu lat wykonuje dla nas metalowe znaczki zlotowe i wspaniałe znaczki "Motocyklista z sercem" na Finały WOŚP.

Zasługi Czesia dla Polskiego Ruchu Motocyklowego są bardzo duże i nie sposób tutaj streścić Jego motocyklowego życia, dlatego w imieniu nas wszystkich mówię Czesiowi - do zobaczenia w szerszym gronie MotoTurystów, podczas najbliższego spotkania.
 

Piotr "Szubi" Szubert

04
pa'15
Podróże nie tylko kształcą

Na Air Show w Radomiu
fot. Szubi / MT 167

     Podróże nie tylko kształcą, ale także umożliwiają poznawanie nowych ludzi. Szubi / MT167, możliwość  tą wykorzystuje maksymalnie, bo jest człowiekiem otwartym, uśmiechniętym, życzliwym i pomocnym na turystycznym szlaku. Obyśmy wszyscy podczas podróżowania byli tak pozytywnie nastawieni do ludzi jak Piotr, a każda kolejna motocyklowa wyprawa będzie przynosiła nam coraz więcej radości.

Zapraszam do przeczytania nowej relacji i obejrzenia filmów:

Relacja 06 / 2015 >


Pozdrawiamy wszystkie osoby, o których wspomniał Szubi w treści opublikowanej relacji, w tym także pozytywnie zakręconą grupę z Radomia, którą widzicie na zdjęciu powyżej.


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp