Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
25
sty'16
XXIV Finał WOŚP z MotoTurystą

 

     Już po raz dwunasty zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie wystawialiśmy do sprzedaży przedmioty na specjalnych aukcjach Allegro. Tym razem za 83 aukcje na rachunek Fundacji WOŚP trafiła kwota ponad 55 tyś. PLN. Za taką sumę można kupić dobrej klasy inkubator dla noworodków widoczny na powyższym zdjęciu, lub jedenaście pomp przepływowych do pozajelitowego żywienia dzieci, dzięki którym pokarm podawany jest maluchom po kropelce przez 24 godziny na dobę.

Sami odpowiedzcie sobie czy warto było?

 

     W imieniu naszego Portalu Moto-Turysta.pl, dziękuję wszystkim wspierającym nasze aukcje, zarówno tym przygotowującym przedmioty do sprzedaży  jak i wszystkim kupującym.


SIE MA i do wspólnego grania za rok na jubileuszowym
XXV Finale WOŚP. Oj, będzie się dopiero działo!

24
sty'16
Motocyklista z Sercem na Finale WOŚP

Motocyklista z Sercem
znaczek XXIV Finał WOSP

     24 Motocyklistów z Sercem podczas 24 Finału WOŚP, wyjeździło niezłą sumkę dla dzieciaków i seniorów. Sprzedaż 24 metalowych znaczków zasiliła rachunek Fundacji WOŚP kwotą:

36 933,00 PLN


     Zwycięzcą licytacji znaczka z nr 1 jest motocyklista Piotr z Wrocławia (wpłata 7500,00 PLN), natomiast ostatni znaczek z nr 24 wylicytował Krzysiek z Firmy SALUMANUS sp. z o.o. (wpłata 4150,00 PLN). Pan Piotr odpowiadając na moje pytanie dlaczego wspiera WOŚP, napisał:

 

"Żyć dobrze i z sensem. Nie żałować ani chwili. I to jest chyba właściwa odpowiedź, dlaczego wspieram WOŚP. Bo tak trzeba? Bo mogłem? Bo choć można wydać pieniądze z większym swoim zyskiem, to nie można z większym sensem? To ostatnie - tak. Nie jestem krezusem, ale w życiu zarobiłem trochę więcej niż inni, więc pomóc tam gdzie widzę sens i pasję pomocy - to jest to. Znaczek? Wygrana? Jasne. Ale przecież wszyscy wiemy, że nie o to chodzi.
Próba kształtowania młodzieży -to jest ważne, żeby młodzież myślała, coś chciała, marzyła. A z marzeń rodzą się Wielkie Dzieła. Wielkie jak WOŚP."

 

    Na koniec szczególne podziękowania kieruję do grupy anonimowych pięciu MotoTurystów, którzy razem ze mną podjęli się realizacji kolejnej edycji znaczka "Motocyklista z Sercem". Oczywiście tylko dzięki pomocy Grzegorza  z Dąbrowy Tarnowskiej, który wyrzeźbił prototyp znaczka i wsparciu Czesia z Łodzi, który odlał znaczki w metalu, Motocyklista z Sercem mógł wyruszyć w swoją piątą podróż szlakiem WOŚP.

10
sty'16
Gramy o jeden kilometr dalej...

XXIV Finał WOŚP
10.01.2016

 

P O D S U M O W A N I E 

sprzedaży na aukcjach Allegro WOŚP

NICK: www_moto-turysta

 

 Ilość aukcji: 83

 

Zaksięgowana kwota:
 
55 401,51 PLN   


 

D Z I Ę K U J E M Y !!!


10
sty'16
Chwilowa awaria Allegro WOŚP

      Informujemy, że z uwagi na awarię systemu Allegro WOŚP i niemożliwość dokonywania licytacji przez blisko 1 godzinę, czas trwania następujących aukcji został przedłużony o 24h :


MOTOCYKL -piękny świecznik o niezwykłej mocy WOŚP (2626397)

MOTOCYKLISTA z SERCEM - znaczek nr 11 z 24 (2626341)
MOTO TURYSTA - haftowana naszywka (2639683)
Karafka z Ibizy - rękodzieło (2605347)
MOTOCYKLISTA z SERCEM - znaczek nr 10 z 24 (2626343)


Za powstałe utrudnienia wspólnie z zespołem Allegro, przepraszamy.


ZAPRASZAMY DO LICYTACJI

03
sty'16
Zagraj z nami na 24 Finale WOŚP


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp