Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
30
sty'17
Wszystkie wpłaty zaksięgowane.

XXV Finał WOŚP
15.01.2017

  Dzisiaj wpłynęła ostatnia wpłata za przedmiot wylicytowany na naszych aukcjach podczas 25 Finału WOŚP.

 

 Ilość aukcji: 100

Zaksięgowana kwota:

88 843,95 PLN 

 

Zadeklarowana kwota:

88 065,45 PLN

 

D Z I Ę K U J E M Y !!!

29
sty'17
Lekcja geografii i historii z Romkiem.

Z WOŚP na końcu świata.
fot. Romek / MT 075

   Świat jest mały i pełen podobieństw oraz tych samych problemów w różnych jego częściach. Ktoś może powiedzieć, że to tylko ładne stwierdzenia i puste słowa. Czyżby?
Zapraszam do przeczytania kolejnych pozdrowień  z trasy nadesłanych przez Romka (MT 075):

Pozdrowienia nr 05 >

 

   Byliśmy na Końcu Świata w 2011 roku podczas zlotu MotoTurystów, a Romek kilka dni temu był w takim miejscu w Argentynie. Bodek i Krzychu (MT 155, MT 117), odwiedzili polskie trójstyki, również i Romek był na trójstyku. Miki (MT 156), ze swoją bandą podróżował kultową drogą ROUTE 66, a Romek równie legendarną drogą RUTA 40. Sławek (MT 137), podczas motocyklowej podróży po Ameryce miał możliwość podziwiać wspaniały wodospad Niagara, natomiast Romek rozkoszował się widokiem jeszcze większego wodospadu Iguazú w Argentynie. Do tego wszystkiego zadajmy sobie pytanie: Malwiny czy Fanklandy?

- i mamy świetną lekcję geografii połączoną z lekcją historii.

 

Dziękujemy Romku za kolejne pozdrowienia z trasy

i inspiracje do turystycznej nauki.

27
sty'17
Przyjaciel MotoTurysty.
News
Mirek Małecki na swojej wystawie
fot. Jacek / MT 092

   Dzisiaj w Centrum Kultury w Śmiglu, odbyła się wystawa rzeźby i akwareli Mirka Małeckiego. Mirek to wieloletni Przyjaciel naszego portalu, który wspiera naszą działalność i podejmowane przez nas inicjatywy. Wspomnę chociażby o projektach graficznych plakatów, które mogliśmy oglądać na dziesięcioleciu MotoTurysty w Mierzynie oraz projekcie plakatów przedstawiających historię 25 lat WOŚP.

     Specjalnie na nasze aukcje Allegro WOŚP podczas tegorocznego Finału, Mirek Małecki namalował piękną akwarelę pt.:

"Motocyklowy Nordkapp" - zobacz aukcję > 

Wylicytowana kwota 810 zł już trafiła na konto Fundacji aby pomagać potrzebującym dzieciakom i seniorom, zaś obraz będzie cieszył oko personelu i pacjentów w jednej ze szczecińskich przychodni lekarskich.

Mirku, gratulujemy pięknej wystawy i dziękujemy za wsparcie.


08
sty'17
Zobacz tegoroczny znaczek WOŚP.

07
sty'17
Motocyklista z sercem na 25 Finale

Znaczek 25 Finału WOŚP
fot. admin.

   Motocyklista z sercem już po raz szósty wyruszył na szlak WOŚP. Nasz portal oficjalnie już po raz trzynasty uczestniczy w zbiórkach na rzecz Fundacji WOŚP za pośrednictwem specjalnych aukcji Allegro.

   Na 25 Finał mamy już przygotowanych równo 100 aukcji. Większość z nich już wystartowała, dlatego zapraszam już dziś do licytacji:

 

> NASZE AUKCJE <

 

 

    Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali i przekazali przedmioty do licytacji za pośrednictwem naszego portalu. Oczywiście jak co roku niedoścignioną liderką w tym temacie jest nasza Gabi / MT 126, która przez cały rok kalendarzowy systematycznie dosyła do mnie gadżety na nadchodzący finał. Osobne podziękowania kieruję do grupy anonimowych sześciu MotoTurystów, którzy kolejny raz koordynowali i ufundowali znaczki "Motocyklista z sercem". Tym razem każdy zwycięzca aukcji z okazji jubileuszu 25 lat WOŚP, otrzyma 2 szt. znaczków, w tym jeden w drewnianej ramce. Oczywiście znaczek nie powstałby bez bezinteresownego wsparcia Grzesia i Czesia, którzy fizycznie wykonali projekt i odlew znaczka.

 

Trzymajcie kciuki za powodzenie licytacji. Oj będzie sie działo!

SIE MA, Paweł- admin.


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp