Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
26
gru'17
MOJA mała ROSJA.

MotoTurysta w Kaliningradzie.
fot. Paweł / MT 054

    W świąteczny poranek zapraszam Was w podróż do naszych sąsiadów w Obwodzie kaliningradzkim. „Moja mała Rosja” to tytuł kolejnej relacji autorstwa Pawła z Wronek / MT 054, której premiera przypadła właśnie dzisiaj. Relacja tym bardziej cieszy, że do tej pory nasz portal jeszcze nie dotarł w opisywane strony.


Zapraszam w imieniu Pawła do przeczytania wspomnień z podróży i obejrzenia zdjęć w galerii:

 

Relacja 03/2017 >


Pozdrawiamy, Pawła, Kasie i Igora, życząc całej trójce wielu ciekawych podróży w nadchodzącym 2018 roku, a Pawłowi oczywiście dodatkowo podróży za Ural.

24
gru'17
Filmik znaleziony pod choinką.
     Pod portalową choinką znaleźliśmy prezent dla MotoTurystów. Jest to spontanicznie nagrany filmik podczas naszej wizyty u Jurka Owsiaka w Fundacji WOŚP (Warszawa, 11.12.2017r.).
Krótkie sprawozdanie ze spodkaniu znajdziecie tutaj >

     Kliknij na poniższe zdjęcie, aby obejrzeć film :

   

23
gru'17
Wesołych Świat Bożego Narodzenia.

Wesołych Świat Bożego Narodzenia.

 

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem i dostarczy Wam mocy na kolejne kilometry motocyklowych podróży.

 

życzą,

Paweł i Lilką / admin.

12
gru'17
Lubimy poniedziałki.
Od teraz lubimy poniedziałki za sprawą Fundacji WOŚP.
 

 
Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji lub nie mogli uczestniczyć w poniedziałkowym spotkaniu z Jurkiem Owsiakiem, przesyłam szczegółowy raport z jego przebiegu >
 
Jeśli ktoś z Was ma jeszcze zadysponowane przedmioty do licytacji Allegro WOŚP za pośrednictwem naszego poprtalu, prosze o niezwłoczny kontakt na adres: pawel@moto-turysta.pl
 
SIE MA !
08
gru'17
MotoSardynki.

Motosardynki.
fot. Janusz / Przyjaciel Portalu

     MotoSardynki, czyli motocyklowy trip dookoła Sardynii.

Na Mikołajki otrzymaliśmy prezent od Janusza, który razem z Kamilem i Grzegorzem, wybrał się w motocyklową podróż dookoła Sardynii. Prezentem jest film z wyprawy, który został zamieszczony na naszym kanale w serwisie YouTube. W imieniu uczestników wyprawy, serdecznie zapraszam do obejrzenia filmowych wspomnień pt.

MotoSardynki >

 

Przypomnę tylko, że to już trzeci film przesłany przez Janusza i zamieszczony na kanale YouTube Portalu Miłosników Turystyki Motocyklowej MOTO-TURYSTA.

Dziękujemy i pozdrawiamy Janusza, Grzegorza i Kamila.


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp