Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
25
lut'17
Na imieninach u Maćka Balcara.

Tu grywał Maciej Balcar w latach 90-tych.
fot. admin.

   Wczoraj przedstawiciele naszego portalu mieli okazję zaśpiewać sto lat Maciejowi Balcarowi z okazji imienin.
 

Krótka relacja

z urodzin Maćka >

 

Maciej poza tym, że jest motocyklistą, również wspiera nasz portal udostępniając swoją muzykę do naszych filmów z podróży. To jak ważną rolę w istnieniu MotoTurysty odegrał Maciej, przeczytacie w naszej historii spisanej w książce pt. "Prawdziwa droga"- fragment >

 

Maciej, życzymy Tobie więcej wolnego czasu

na podróżowanie swoim ukochanym Harleyem.

05
lut'17
Ultima Thule.

Mira na islandzkiej ziemi.
fot. Franz / MT 163

    Ultima Thule, w średniowieczu określano takim mianem północną krainę wyznaczającą kraniec znanego świata, utożsamianą z krajami nordyckimi lub Arktyką.

Mira i Franz / MT 163, zabiorą nas na kraniec świata, do którego do tej pory nie dotarł nasz portal.


Relacja 07/2016 >

 

Islandia, Wyspy Owcze i dwoje motocyklistów z Polski, taki klimat tylko na naszej stronie. Byle do wiosny, aby odkrywać kolejne nieznane nam zakątki pięknego kraju i świata.

 

Pozdrawiamy Mirę i Franza, i dziękujemy za opisanie nietuzinkowej wyprawy oraz przesłanie pięknych zdjęć.

05
lut'17
Podsumowanie 25 Finału WOŚP
News
Zegar z brązu wykonany na 25 Finał WOŚP
fot. admin.

   Trzy tygodnie temu bardzo głośno zagraliśmy podczas jubileuszowego 25 Finału WOŚP. Wszystkie przygotowane przez nas przedmioty ze 100 aukcji trafiły do Kupujących, a zebrana za pośrednictwem naszego portalu kwota 88 843,95 PLN, pomaga już dzieciakom i seniorom. To nasz kolejny portalowy rekord dotyczący zebranej kwoty. Tylko 25-u Motocyklistów z Sercem z WOŚP-owej podróży, przywiozło 33 405,25 PLN, a znaczek z numerem 1, wylicytował Pan Krzysztof z Krakowa (pysiek2000) za kwotę 7 200 PLN. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było zakończenie licytacji jedynego na świecie zegara, którego widzicie na zdjęciu powyżej. Wygrywający aukcję zaoferował kwotę 18 100 PLN, a był nim Pan Andrzej ze Szczecina (Andufab). Również seria 6 szt. znaczków "Motocyklista z sercem" z dotychczasowych Finałów WOŚP, osiągnęła rewelacyjną cenę 4 050 PLN, dzięki dobremu sercu Pani Elżbiety z Białegostoku (adela1111). Warto w tym miejscu szczególne podziękowania złożyć wszystkim tym licytujących na naszych aukcjach, którzy co roku są z nami i co roku kupują nawet po kilka przedmiotów. Cieszymy się, że obdarzyliście nas wielkim zaufaniem i wspólnie pomagamy potrzebującym już od kilku lat.

Wszystkim licytujących na naszych aukcjach, tym którzy zwyciężyli w licytacjach po raz pierwszy i tym, którym nie udało się zakupić przedmiotów, gorąco dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy do grania za rok.

   Dziękujemy także za wspólne granie podczas minionego Finału WOŚP wszystkim, którzy przygotowywali przedmioty do licytacji. Oprócz MotoTurystów są to także osoby, które bezinteresownie poświęciły swój czas, talent i pieniądze, aby wspomóc nas w wykonaniu pięknych i niepowtarzalnych przedmiotów.

 

Do wspólnego grania za rok podczas 26 Finału WOŚP, a wcześniej może do zobaczenia gdzieś na turystyczno-motocyklowym szlaku,

SIE MA,
- w imieniu MotoTurystów, Paweł.

02
lut'17
Powrót do domu po 27 320 km

Libertadores
fot. Romek / MT 075

    Jutro ostatni dzień mojej motocyklowej podróży w środku polskiej zimy.

 

Pozdrowienia nr 06 >


Pozdrawiam,

Romek / MT 075 

 ____________________

 

   Romku, po powrocie i krótkim odpoczynku, koniecznie musisz podzielić się z nami  wrażeniami z tej niesamowitej podróży.

Możesz traktować ten wpis jako portalowy rozkaz do wykonania!

 Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp