Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
08
kwi'18
Sezon rozpoczęty.

Jasna Góra
fot. Marzena i Jacek / Przyjaciele Portalu

     Jak co roku wielu z nas rozpoczyna motocyklowy sezon w Częstochowie u stóp Matki Boskiej Częstochowskiej. Tym razem Jasna Góra gościła rekordową ilość motocyklistów, dlatego bądźmy dobrej myśli, że kolejny sezon będzie udany i bezpieczny dla każdego z nas.

 

Zapraszam do obejrzenia ciekawej galerii zdjęć z rozpoczęcia sezonu motocyklowego na Jasnej Górze:
 

WIDOK z DRONA >

fot. Krzysztof Świtalski

KSW FOTO

26
kwi'18
Podróżujemy razem z zespołem BOKKA.

      Często podczas motocyklowych podróży spotykają nas problemy, jednak zawsze na naszej drodze pojawiają się ludzie życzliwi, którzy niosą bezinteresowną pomoc. Wystarczy tylko zajrzeć do kilku relacji opublikowanych na naszym portalu, aby przekonać się, że nie są to tylko puste słowa.
Tym razem pomocy potrzebuje zespół BOKKA, który 20 kwietnia w dniu premiery swojej trzeciej płyty, stracił prawie cały swój sprzęt, stroje, płyty i gadżety przeznaczone do dystrybucji na koncertach. Zespół jechał do Gdańska na pierwszy koncert z okazji ukazania się nowej płyty. Niestety podróż przerwał ogień w części bagażowej busa, który przez 15 minut zabrał to, co muzycy gromadzili przez lata.
W Gdańsku na koncert czekali nasi przyjaciele Mira i Maciek / MotoTuryści 163. To właśnie w ich filmie z motocyklowej podróży do Islandii i na Wyspy Owcze możemy usłyszeć zespół BOKKA >>>

 

POMÓŻMY ZESPOŁOWI BOKKA ODKUPIĆ STRACONY W POŻARZE SPRZET I WPŁAĆMY CHOCIAŻBY SYMBOLICZNĄ KWOTĘ ZA POŚREDNICTWEM PONIŻSZEGO LINKU: WSPIERAM.TO

 

02
kwi'18
Bieszczady po 10 latach. PREMIERA

Bieszczadzka droga kwiatowa.
fot. Paweł / MT 001

     W świąteczne popołudnie, zapraszam do przeczytania premierowej relacji i obejrzenia dwóch galerii zdjęć z naszej ubiegłorocznej wyprawy w Bieszczady:

Relacja 04/2017 >

 

Pomimo, że od kilku lat nie prowadzimy już rankingowej rywalizacji o tytuł MotoTurysty Roku, to zachęcam Was do pisania i dzielania się wrażeniami z motocyklowych podróży na łamach naszej strony.

01
kwi'18
Kładki nad Sanem.

Kładka w Bachowie (rozpietość 178,90 m)
fot. Lilka / MT 000

     Zapraszam do obejrzenia zdjęć z motocyklowej podróży szlakiem bieszczadzkich kładek nad rzeką San. Ogółem dotarliśmy do siedmiu takich konstrukcji, jednak nie poprzestajemy na tym i już w tym roku wracamy nad San. 

 

GALERIA >


Podobno w Bieszczady jedzie sie tylko raz, a później się już tylko do nich wraca.


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp