Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
16
kwi
Na bandanki przyszedł czas.

Elka & Paweł
fot. Paweł/ MT 097

    Nasze portalowo-orkiestrowe bandanki projektowane przez Jacka MT 092 i wykonywane przez Firmę Galibier, od dzisiaj nabrały specjalnego znaczenia, a raczej zastosowania. Skoro sam pan doktor Paweł MT 097 poleca, to czas ruszyć w kierunku szafy i ich odszukać.

Przypominamy, że w związku z pandemią coronawirusa, od dzisiaj w miejscach publicznych chodzimy z zakrytymi ustami i nosem.

11
kwi
Zdrowych Świąt Wielkanocnych.

 

Zdrowych, Pogodnych


Świąt Wielkanocnych,


przepełnionych

 

nadzieją i wiarą,

 

życzy,

 

Paweł z Lilką,

(adminustrator portalu)

 

 

 

 

05
kwi
Witamy Chudego w naszym gronie.

Maciej / Chudy / MotoTurysta 170
fot. Chudy, MT 170

   Maciej z Warszawy- od teraz nasz kumpel zwany Chudym, spełnił wszystkie wymogi rejestracyjne i otrzymał miano MotoTurysty 170. Gratulujemy i witamy serdecznie w naszym gronie.

 

Maciej wypełnił druk rejestracyjny w czasie, kiedy byliśmy bardzo zaangażowani w 28 Finał WOŚP. Po Finale wróciliśmy do tematu rejestracyjnego i uzgodniliśmy z Chudym, że przyjedzie na nasze majowe spotkanie i poczuje klimat związany z naszym portalem, a jak wszystko będzie pasowało to dokonamy po spotkaniu rejestracji. Nie ma co ukrywać, że nasz portal ma już chyba okres świetności za sobą, nie prowadzimy już rankingów, a i nowych rejestracji jest też dużo mniej. Panoszący się na świecie wirus sprawił, że spotkania jednak w tym roku nie będzie, więc Chudy napisał relację i jest już MotoTurystą zarejestrowanym pod nr 170.

 

Zapraszam do przeczytania pierwszej Jego relacji z motocyklowej podróży: RELACJA 01.2020 >

 

Maciejowi należą się słowa uznania za wytrwałość i cierpliwość w procesie rejestracji. Jako administrator strony bardzo się cieszę, że Chudy jest z nami, bo między wierszami wyczytałem, że Jego decyzja o przystąpieniu do naszego grona była decyzją przemyślaną i wiem, że nadaje z nami na wspólnych motocyklowo-turystycznych falach.   


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp