Mija rok

 

Mija rok, nadchodzi Nowy Rok...

 

         W kwietniu 2010 ruszył siódmy sezon wspólnego podróżowania w ramach portalu www.moto-turysta.pl.

 

         Zmieniono zasady wznowienia rejestracji, poprzez wprowadzenie konieczności nadesłania relacji z turystycznej wyprawy. Poza tym główny ranking "Moto-Turysta Roku 2010" zyskał nowy kształt, dzięki umożliwieniu wszystkim aktywnym Moto-Turystom bieżącego sezonu, przydzielania punktacji za publikowane na portalu materiały. To ostatnie rozwiązanie zyskało Waszą dużą akceptację, bo bardzo chętnie i sprawnie były dokonywane oceny przy pomocy elektronicznego formularza. Owszem, jest kilka regulaminowych drobiazgów, które wyszły w praktyce i należy je poprawić w przyszłym sezonie, ale ogólnie mechanizm oceny był bardzo trafny.

Z początkiem roku całkowicie usunięto forum dyskusyjne. Powody tego posunięcia są chyba wszystkim zainteresowanym znane, a czy posunięcie było słuszne sami oceńcie.

         Wprowadzone zmiany może nie przełożyły się pozytywnie na liczbę Moto-Turystów, którzy wznowili rejestrację w mijającym sezonie 2010 (16 aktywnych MT), ale spowodowały, że mieliśmy największą ilość opublikowanych relacji z turystycznych wojaży spośród dotychczasowych siedmiu sezonów (33 relacje).

 

Szczególnie cieszy fakt rejestracja w roku 2010, trzech kolejnych Moto-Turystów:

Leszka z Krysią (MT 151)

Leona (MT 152)

Danki i jej pozytywnie nakręconej motocyklowej rodzinki (MT 153)

 

Wg mnie to spore wyróżnienie dla naszego portalu, że wymienione powyżej osoby zechciały poświęcić swój czas i zasilić nasze internetowe szeregi. Potwierdzeniem moich słów, niech będą nadesłane relacje i pozostała Ich aktywność.

 

          Taka juz jest specyfika naszego portalu, że kształtujemy jego oblicze poprzez własna aktywność i dlatego nikt, nikogo do niczego tu nie zmusza...

 

 

Czytaj dalszą część aktualności >>>

 
O NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp