Strona główna » Moto-Turyści » Bodek M-T 155
« powrót

Zdjęcie Moto-Turysty

Bodek M-T 155

Korzeńsko

Podróżuje z nami od:
19 maja 2011r.

Motocykle:
Ranga:
obrazek id 4
PRZEWODNIK

szczegóły rang


Aktywny w sezonach:

M-T
Sezon 2011
Sezon 2012
Sezon 2013
Sezon 2014
Sezon 2015
Sezon 2016
Sezon 2017
Sezon 2018
Sezon 2019
Sezon 2020

Angela

pasażer

 
 
Portalowa historia Moto-Turysty spisana przez administratora


  

PRZYPISANIE RANGI MOTO-TURYSTY
 

PODRÓŻNIK - ranga przypisana w dniu 01.04.2012, po wprowadzeniu przez administratora systemu rang obowiązujacego od początku sezonu 2012. 


 

OBIEŻYŚWIAT - w dniu 14.07.2012, Moto-Turysta przysłał kolejna relację do publikacji, wznowił swoją aktywność w sezonie 2012, a tym samym spełnił wszystkie wymogi związane z przyznaniem białego kasku / OBIEŻYŚWIAT.


 

Paweł -administrator


 

Witam,


 

        Bodek - a tak naprawdę Artur, podróżuje razem z nami od 2011 roku. Przez niespełna dwa sezony Moto-Turysta 155, dał się poznać jako bardzo aktywny użytkownik naszego portalu. Już w pierwszym roku wskoczył na podium rankingu Moto-Turysta Roku 2011, uczestniczył w dwóch naszych spotkaniach (Na Końcu Świata i w Zielonej na Czarnym Śląsku), aktywnie wspiera WOŚP za pośrednictwem naszych aukcji, oraz zawsze jest otwarty na wsparcie wszelkich inicjatyw zapoczątkowanych przeze mnie i innych Moto-Turystów. Oby więcej takich motocyklistów dołączało do naszego grona...  
        Od tego sezonu, turystycznego bakcyla połknęła także Angela, która coraz częściej podróżuje ze swoim mężem na nowym Krążowniku Szos (Suzuki V-Strom).


 

Paweł -administrator

03-08-2012

 

 

Cześć,

 

 

        Bodek to jeden ze zwycięzców w bardzo trudnym konkursie "ZLOTO-WŁÓCZYKIJ" zorganizowanym na okoliczność 10-lecia istnienia naszego portalu. Razem z Krzychem MT 117, zgodnie z regulaminem konkursu odwiedzili osiem miejsc naszych dotychczasowych zlotów i spotkań, przejeżdżając dystans 2581 kilometrów. Dokumentując swój wyczyn dodatkowo poza wymogami regulaminowymi, zwycięzcy konkursu przedstawili rachunki za tankowanie motocykli i zmontowali bardzo fajny film z przebiegu podróży, który możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube - zobacz film >>>


      


Bodek i Krzychu zwycięską statuetkę postanowili przekazać na licytację podczas kolejnego Finału WOŚP.

 

 


Gratuluję raz jeszcze i pozdrawiam,
Paweł -administrator
01-08-2014

 

 


Opublikowane materiały

Nadesłane galerie (4)
Nadesłane relacje (10)

Formularz kontaktowy z Moto-Turystą: Bodek M-T 155

Adresat nie ma obowiązku odpowiadać na pytania kierowane za pośrednictwem poniższego formularza. Dotyczy to szczególnie wiadomości anonimowych i zawierających treści wulgarne. Administrator portalu nigdy nie będzie kontaktował się za pośrednictwem formularza i ewentualne wiadomości podpisane jego danymi, proszę traktować jako próbę oszustwa. Każdy Moto-Turysta ma prawo zażądać od administratora usunięcia formularza kontaktowego ze swojego profilu.


Wiadomość
*
Twój e-mail:
Podpis: *

* - pola obowiązkoweO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp