Strona główna » Relacje » Z okiem na voltomierzu

Z okiem na voltomierzu

« powrót
Data podróży: 16 - 22.06.2008 | Kategoria: Zlotowe wojaże | Kontynent: Europa| Kraj: Holandia| Autor: Brodaty Miś (M-T 005)

Z okiem na voltomierzu...

Brodaty Miś (Moto-Turysta 005)RELACJA / prezentacja Issuu >>

Polecamy przeglądanie w Issuu  RELACJA (uwaga plik PDF 2,8 MB)
 


GALERIA
zdjęcia z Classic Tour 2008


 

 

Niecodzienna impreza Goldwingowa dla motocykli JUŻ klasycznych -czyli wyprodukowanych między 1975 a 1987 rokiem. Załapałem się ze swoim LTD i jako jedyna załoga z Polski odbyliśmy ten Tour.
Możliwość poznania krajów, przez które przebiegała trasa, oglądanie ich z innej perspektywy, to było coś co stało się ważnym dodatkiem do uczestniczących w imprezie maszyn i ich kierowców. Jeśli ktoś przedkłada dźwięk czterocylindrowego boksera (w jakie wyposażane były trzy pierwsze modele GoldWinga) i lekkie kopcenie po porannym odpaleniu nad wytłumiony, niemal elektryczny "bzzzyyykkk" sześciocylindrówek GL 1500 i GL 1800 - to powinien w przyszłości zaplanować sobie udział w tym wydarzeniu.
Jedyny warunek - powinien posiadać takiego "starocia"...

Pozdrawiamy,
Marzena & Brodaty Miś (M-T 005)

 

 

 

Wyróżnienie to nie zostało przeze mnie przyznane wyłącznie z sympatii do starych, klasycznych motocykli. Brodaty Miś ma niezwykły dar do pisania relacji, które nie są tylko i wyłącznie dziennikami podróży, ale także opowiadaniami z akcją i ukrytym bohaterem między wierszami. Tym razem ukryty bohater to woltomierz, który umiejętnie dozował nam napięcie podczas czytania Relacji Roku 2008.

Paweł -administrator

 

  

O NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp