Strona główna » Aktualności » Zmiany po 10 latach

Zmiany po 10 latach

 Ostrów Wielkopolski dnia 01.04.2015 r.

 

 

 

Cześć,

 

 

       Za nami ponad dziesięć lat podróżowania z Portalem Miłośników Turystyki Motocyklowej Moto-Turysta.pl. O minionym okresie nie będę się rozpisywał, ponieważ nasza historia została spisana w książce pt. „Prawdziwa droga”, do nabycia której zachęcam. Jeszcze raz dziękuję wszystkim MotoTurystom, którzy swoją aktywnością zapisali karty 10-letniej historii portalu. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem dziesięciu zwycięzców rankingowej rywalizacji o tytuł MotoTurysty Roku.

 

 

     W dniu 01.04.2015r., rozpoczęliśmy kolejny turystyczny sezon na Moto-Turysta.pl, który przyniósł kilka zmian organizacyjnych. Uważam, że dotychczasowa formuła portalu oparta głównie na przeprowadzaniu rankingów wyczerpała się i najwyższy czas poszukać innej drogi, którą będziemy dalej podróżować. Przede wszystkim nie będziemy już rywalizować w formie rankingów a konkursy będą przeprowadzane tylko okazjonalnie i  sporadycznie. Rezygnujemy także z organizacji corocznych imprez plenerowych firmowanych logiem portalu, na rzecz luźnych i spontanicznych spotkań aranżowanych z inicjatywy MotoTurystów.

Przypominam o możliwości kontaktowania się między sobą za pośrednictwem formularzy kontaktowych znajdujących się w wizytówce każdego członka portalu.

 

Chciałbym także na samym początku sezonu uprzedzić, że większą wagę będę kładł na jakość publikowanych tekstów i zdjęć. Mogą zdarzyć się także odmowy publikacji nadesłanych materiałów. Do tej pory raczej takich decyzji nie podejmowałem, ponieważ relacje były punktowane i mogłem być posądzony o rankingowe manipulacje. Podobnie jak w latach poprzednich, nie będą publikowane relacje ze zlotów motocyklowych i podobnych imprez.  

 

 


 

 

 

Na koniec dla uporządkowania spraw organizacyjnych, przypominam kilka zasad obowiązujących

na Portalu Miłośników Turystyki Motocyklowej Moto-Turysta.pl :

 

 

1. Sezon na portalu trwa od 1 kwietnia roku bieżącego do 31 marca roku następnego.

 

 

2. Pierwsza portalowa rejestracja przebiega na dotychczasowych zasadach, tzn. należy wypełnić formularz rejestracyjny, przesłać zdjęcia do profilu, przesłać jedną relację z motocyklowej wyprawy z ostatnich dwóch lat, dokonać opłaty rejestracyjnej.

 

> zasady pierwszej rejestracji <

 

 

3. Każdy MotoTurysta w kolejnych portalowych sezonach ma prawo do wznowienia swojej aktywności, nawet po kilku latach przerwy. Zasady wznowienia aktywności są oparte na przypisanych rangach użytkowników >

 

> zasady wznowienia rejestracji <

 

 

4. Nie ma możliwości publikacji na łamach portalu materiałów przez MotoTurystów, którzy w danym sezonie nie wznowili swojej aktywności.

 

 

5. Z obowiązku uiszczenia rocznej opłaty rejestracyjnej zwolnieni są MotoTuryści w randze PRZEWODNIKÓW & WETERANÓW / opłata dla takich osób jest dobrowolna.


 

 

 

 

 

Paweł / administrator Portalu Moto-Turysta.pl

 

O NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp